Субота, Тра 15, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Вплив доброти на стан здоров'я, — дослідження

Субота, 15 серпня 2020 року

доброта

Стівен Пост, професор біоетики в Кейсовському університеті Західного резервного району, і письменниця Джилл Неймарк провели дослідження з точки зору сучасної науки і потім спільно опублікували книгу під назвою «Чому з добрими людьми трапляється щось хороше».

У книзі доводиться, що доброчесні люди живуть довше, краще, щасливіше й успішніше тих, кому не вистачає таких чеснот.

Для цього автори розробили детальну шкалу, і тривалий час спостерігали за людьми, які охоче щось віддавали. Потім провели статистичні підрахунки і фізіологічні аналізи.

Узагальнивши понад сто результатів з більш, ніж сорока великих університетів США, і об'єднавши дані експериментів, дослідники прийшли до дивних висновків.

Доброзичлива поведінка і вчинки людей, наприклад, похвала, прощення, відвага, гумор, повага, співчуття, вірність тощо, показують, що «існує секрет дивного перетворення енергії під час віддачі й отримання. Тобто, коли людина віддає, то до неї повертається позитивна енергія через різні форми, але в більшості випадків вона сама про це не знає ».

Дослідники також виявили, що, коли у людини гарний настрій, добрі думки і позитивне мислення, організм виділяє речовини, які підтримують здоров'я клітин, імунітет теж активізується, і людина вже не може легко захворіти.

Добрі вчинки продовжують життя

Дослідники Єльського і Каліфорнійського університетів провели дослідження на тему «Як соціальні відносини впливають на людську смертність».

Учені випадковим чином відібрали 7 тис. осіб і спостерігали за ними дев'ять років. Статистичні дані показали, що у людей, які охоче приходять на допомогу і дружно живуть з іншими, стан здоров'я значно кращий і тривалість життя вища, ніж у тих, хто погано ставиться до інших і думає тільки про свою вигоду.

Втім рівень смертності останніх у півтора-два рази вищий, ніж середньостатистичний показник.

Інше дослідження виявило, що люди похилого віку, які добровільно допомагали іншим не менш 200 годин на рік, знизили ризик розвитку гіпертонії на 40%.

У ході різних експериментів дослідники приходять до одного і того ж висновку: чисте, добре і позитивне мислення може зробити життя здоровим і щасливим, а погані думки викликають хвороби.

Про це також йдеться в стародавніх китайських книгах і медичних трактатах:

«Коли правильна ци зберігається всередині, зло не може втрутитися».

«Гуманні люди довговічні», — стверджував Конфуцій.

На початку XXI століття дослідження кристалів води викликали ажіотаж у світі. Вони показали, що, якщо вода стикається з позитивною інформацією, її кристали утворюють красиву і міцну структуру, а якщо з негативною, то кристалічна структура води мутує, спотворюється або навіть руйнується.

Людський організм на 70% складається з води. Тому в організмі відбуваються зміни в залежності від душевного стану.

Стародавній китайський медичний трактат «Хуанді нейцзін» («Трактат Жовтого імператора про внутрішнє») говорить:

«Спокій зберігає розум, а тривога руйнує його».

Коли душа і емоції людини знаходяться в стані безтурботності і спокою, не виникають шкідливі думки.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...