П'ятниця, Вер 18, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Відомий у Малайзії експерт з метафізики Ентоні Чен зробив 14 прогнозів на 2020 рік

Субота, 1 серпня 2020 року

За пару місяців до повідомлення влади Китаю про епідемію, 24 жовтня 2019 року відомий у Малайзії експерт з метафізики Ентоні Чен (Dato 'Anthony Cheng, DAC) у своїй лекції поділився аналізом світової ситуації у 2020 році.

Чен навів приклади лих і труднощів, які відбувалися в попередні роки Генцзи*, і сказав, що 2020 також буде роком стихійних лих, голоду і кризи.

На 2020 рік Ентоні Чен зробив 14 прогнозів, сім з яких справдилися: крах економіки в першій половині 2020 року; глобальна криза скорочення службовців; поява вірусу, подібного SARS, який вразить людство; збиток від комах-шкідників; нестача матеріальних ресурсів; зростання цін; ізоляція по всьому світу; політичні зміни тощо.

Що станеться в другій половині року? Коли багато пророцтв збулися одне за іншим, чи збудуться інші?

Чен згадав, що в другій половині 2020 року відбудуться сильні повені, землетруси, посухи, заворушення, торгові війни і продовольчі кризи.

Експерт нагадує бути обережними під час сильного дощу і по можливості не сідати за кермо.

«Рік Генцзи 2020 року — це рік стихійних лих і техногенних катастроф, а також рік нового початку», — каже метафізик.

Як же бути? Поради експерта

Слід розумно витрачати гроші, не варто розвивати або розширювати свій бізнес занадто швидко.

У той же час, на думку експерта, 2020 рік — хороший час для початку справ. Усе залежить від ваших ідей і думок. Ви можете добре заробляти і без великих вкладень. Єдиний вдалий вибір для створення бізнесу — інтернет-технології, вважає Чен.

Ще він радить стежити за здоров'ям, особливо приділяти увагу легеням і ниркам. Крім того, необхідно контролювати емоції, так як будуть посилюватися тривога і відчуття тиску.

Відповідно до публічної інформації, Ентоні Чен — видатний підприємець в Малайзії, він також добре розбирається у стародавній китайській книзі ворожінь «Книзі змін», феншуй, восьми циклічних знаках, нумерології. Чен володіє більше ніж 15-річним досвідом роботи в галузі метафізики.

_____________

* Генцзи — 37-й рік за циклічним календарем, наприклад, 1840, 1900, 1960, 2020.

Джерело: New Tang Dynasty Television

Comments   

загрузка...