Понеділок, Вер 27, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Український бренд створив екологічне й веганське хутро з коноплі (ВІДЕО)

Понеділок, 28 червня 2021 року

Фото: Devo Home

Конопляне хутро, яке імітує багатошарову структуру справжнього хутра тварин, було представлене на Українському тижні моди у 2020 році. Продукт отримав прихильників як серед дизайнерів, так і серед поборників припинення жорстоких методів отримання сировини для виробництва одягу.

DevoHome — компанія з України, яка спеціалізується на виготовленні тканин із волокон коноплі. Нещодавно вона розробила новий матеріал — конопляне хутро, яке за деякими характеристиками краще синтетичного і практично не поступається тваринному.

Штучне хутро зіткане з волокон коноплі та віскози (напівсинтетичного матеріалу із целюлози) і має, як і шерсть багатьох тварин, два шари. Шар тонкої та короткої шерсті, який прилягає ближче до шкіри, захищений другим шаром більш жорсткої та довгої шерсті. Така структура натурального хутра є майже повітронепроникною, добре зберігає тепло у холодну пору та захищає від спеки.

На відміну від багатьох видів синтетичного хутра, які виготовляються з нафтопродуктів, штучне конопляне хутро зроблене виключно з рослинних матеріалів. Конопля, яку використовують виробники, вирощується без пестицидів та гербіцидів, є гіпоалергенною та на 100% органічною. Окрім того, вона може біологічно руйнуватися та має природні антимікробні властивості.

Конопляне хутро не лише добре зберігає тепло, але й пропускає повітря та дозволяє волозі з тіла вільно випаровуватися. Тому зроблений з нього одяг носити зручніше, ніж одяг з деяких синтетичних видів хутра.

Досі дизайнери бренду були зосереджені в основному на створенні постільної білизни з коноплі. Засновниця та генеральний директор компанії Оксана Дево побачила, що існує попит на альтернативний натуральному хутру матеріал, який було б зручно носити.

«Увесь світ протестує проти хутра тварин, а потім почав протестувати і проти синтетичного хутра, яке виготовляється з хімічних продуктів і нафтопродуктів. Тому, створюючи хутро на рослинній основі, ми вирішуємо всі ці проблеми, що пов’язані з хутром тварин і синтетичним хутром», — говорить вона.

Читайте далі:

Дизайнер Себастьян Тіес створює кеди з каменю і молока

Що купують за кордоном у майстрів з України

Comments   

загрузка...