ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Великобританія провела випробування національної системи оповіщення про надзвичайні ситуації (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Скриншот)

У неділю уряд Великої Британії провів випробування нової національної системи оповіщення про надзвичайні ситуації.

Метою тесту було оцінити ефективність системи в оповіщенні населення про надзвичайні ситуації, такі як стихійні лиха, терористичні атаки та пандемії.

Повідомлення з'явилося на екранах мобільних телефонів і планшетів о 15:00 за місцевим часом (1400 за Гринвічем) разом з гучним звуком сирени або вібрацією, яка тривала близько 10 секунд.

Уряд підкреслив, що ця нова система має вирішальне значення для забезпечення громадської безпеки під час надзвичайних ситуацій, що загрожують життю людей.

На ранніх стадіях пандемії уряд Великої Британії намагався ефективно інформувати громадськість про національні карантинні заходи.

Як рішення, вони вирішили надіслати масове текстове повідомлення на всі телефонні номери Великої Британії. Однак це перевантажило інфраструктуру текстових повідомлень і спричинило затримки до двох днів у доставці повідомлень, що призвело до негативного висвітлення в ЗМІ.

Цей інцидент спонукав уряд повернутися до планів створення національної системи оповіщення, від яких раніше відмовилися.