ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Сінгапур заарештував 10 іноземців і конфіскував активи на 1 млрд сінгапурських доларів (ВІДЕО)

Велика Епоха
Комбіноване зображення показує банкноти, вилучені під час поліцейського рейду в Сінгапурі, на цьому роздатковому зображенні, опублікованому 16 серпня 2023 року. (Singapore Police Force via Facebook)

Поліція Сінгапуру заарештувала 10 іноземців за підозрою у відмиванні грошей та підробці документів у справі, що стосується близько 1 мільярда сінгапурських доларів (737 мільйонів доларів США) готівки, нерухомості, елітних автомобілів та інших активів.

У вівторок поліція провела одночасні рейди по всьому місту-державі, щоб заарештувати підозрюваних, йдеться в заяві поліції, опублікованій у середу.

Заборона на відчуження була накладена на 94 об'єкти нерухомості та 50 транспортних засобів загальною оціночною вартістю понад 815 млн сінгапурських доларів.

Серед інших вилучень — банківські рахунки, готівка, елітні сумки, ювелірні вироби, годинники, електронні пристрої та деякі документи з інформацією про віртуальні активи.

За даними сінгапурської поліції, іноземці були у віці від 31 до 44 років, а їхні національності включають китайців, турків, кіпріотів, камбоджійців і ні-вануату.

В окремій заяві центральний банк Сінгапуру повідомив, що "підтримує зв'язок з фінансовими установами (ФУ), в яких були виявлені потенційно зіпсовані кошти. Наглядова взаємодія з цими фінансовими установами триває", не називаючи їхніх імен.