ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Кандидати у президенти США знайомлять зі своєю політикою щодо Тайваню (ВІДЕО)

Велика Епоха

Цього тижня кандидати у президенти США у своїх кампаніях націлилися на Китай. Поки світ усе більше фокусується на загрозі з боку Пекіна, двоє кандидатів виклали своє ставлення до Тайваню. Перший – сенатор від Південної Кароліни Тім Скотт. У новій передвиборчій рекламі він подав новий закон про сільське господарство.

«Я не дозволю Китаю купувати наші поля, відстоюватиму чесну торгівлю, щоб у наших фермерів був доступ до зовнішніх ринків», – сказав кандидат у президенти США Тім Скотт.

Закон покликаний посилити продовольчу безпеку, гарантувати розвиток сільських громад, а також не дати китайській компартії купувати сільгоспугіддя у США.

Другий кандидат – республіканець Вівек Рамасвамі. У його планах – захищати Тайвань у разі китайського вторгнення принаймні до 2028 року. Виступаючи на «Шоу Г'ю Гьюїтта», Рамасвамі звернувся до китайського лідера Сі Цзіньпіна, сказавши: «Не чіпайте Тайваню».

Він також заявив, що змінить нинішній підхід Вашингтона щодо Тайваню зі стратегічної невизначеності на ясність. Але не сказав, чи пошлють США війська для захисту острова.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Yutube:

Підписуйтесь на наш канал на Yutube