ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Конгресмен США заявив, що китайські хакери зламали його електронну пошту (ВІДЕО)

Велика Епоха
Конгресмен Дон Бейкон (республіканець від штату Небраска) виступає перед журналістами на Капітолійському пагорбі у Вашингтоні 10 січня 2023 року. (Drew Angerer/Getty Images)

Хакери, пов'язані з Китаєм, які зламали системи Microsoft, також зламали електронну пошту конгресмена Дона Бейкона (штат Північна Небраска), заявив конгресмен 14 серпня.

У період з 15 травня по 16 червня китайські шпигуни зламали особисту та передвиборчу електронну пошту законодавця, скориставшись вразливістю в програмному забезпеченні Microsoft, написав пан Бейкон на X, платформі соціальних мереж, раніше відомій як Twitter.

"Це сталося не через "помилку користувача", зазначив він, додавши, що в результаті хакерської атаки є й інші жертви. "Комуністичний уряд Китаю не є нашим другом і дуже активно займається кібершпигунством".

Злом стався, коли китайські шпигуни отримали доступ до 25 організацій, що використовують сервер Microsoft, в тому числі до електронних поштових скриньок Державного департаменту і Міністерства торгівлі. Повідомляється, що серед постраждалих чиновників був посол США в Китаї Ніколас Бернс, помічник держсекретаря у справах Східної Азії і Тихоокеанського регіону Деніел Крітенбрінк і міністр торгівлі Джина Раймондо. Ніна Ши, директор Центру релігійної свободи при Гудзонському інституті, заявила, що кампанія була спрямована і проти неї.

Представник офісу пана Бекона повідомив The Epoch Times, що вони вперше дізналися про злом завдяки дзвінку з ФБР у понеділок. Невідомо, чи були атаковані інші члени Конгресу. ФБР заявило, що не має жодних коментарів з цього приводу.

16 червня, в той самий день, коли Microsoft почала розслідування кібератаки, мережа Microsoft Network (MSN) також попередила пана Бейкона про те, що його обліковий запис "міг бути скомпрометований або зламаний", і попросила його змінити пароль, повідомила прес-секретар компанії. Законодавець так і зробив, але більше не замислювався над цією проблемою.

Яка саме інформація була потрібна китайським хакерам, залишається невизначеною. Прес-секретар припускає, що увагу Пекіна могла привернути активна підтримка пана Бекона Тайваню.

Бейкон став першою відомою жертвою китайського шпигунства серед конгресменів. У травні хакери також зламали електронні скриньки високопосадовців Держдепартаменту та Міністерства торгівлі, зокрема посла США в Китаї та міністра торгівлі Джини Раймондо.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Yutube:

Підписуйтесь на наш канал на Yutube