ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Після нападу акули на жінку нью-йоркці бояться ходити на пляжі (ВІДЕО)

Велика Епоха

Коли в Нью-Йорку стає надто спекотно, місцеві жителі вирушають на численні пляжі міста. Але цього літа вони дивляться на хвилі з незвичною обережністю... Нещодавно тут акула вперше за десятиліття напала на жінку.

Поліція на пляжі півострова Рокавей, де стався напад акули, використовує дрони, щоб стежити за водним простором. Як очікується, це робитимуть сім днів на тиждень від сходу до заходу сонця до кінця літа. Рятувальники теж у повній готовності.

Морська хижачка напала на 65-річну жінку, коли та купалася. Постраждала перебуває у важкому, але стабільному стані в лікарні.

Учені зазначають, що подібні напади в цій місцевості надзвичайно рідкісні.

Утім, поведінка акул може змінюватися. Так, у 2022 році у водах поблизу Нью-Йорка акул зустрічали вісім разів. А до липня цього року їх бачили вже п'ять разів.

Деякі експерти припустили, що акули перемістилися ближче до узбережжя в останній рік, оскільки через тепліший океан здобичі стало більше на мілководді.

Експерти кажуть, що варто триматися подалі від тих місць, де чайки масово пірнають за рибою. Туди також можуть підпливати акули.