ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Невдоволення рівнем імміграції до США зросло до 58%

Велика Епоха
Президент Джо Байден йде по Південному лужку після повернення на кораблі Marine One до Білого дому, Вашингтон, 10 лютого 2022 року. (Anna Moneymaker/Getty Images)

Згідно з новим опитуванням, відсоток американців, незадоволених рівнем імміграції в США, виріс з моменту вступу на посаду президента Джо Байдена.

Близько 58 відсотків респондентів опитування, проведеного Інститутом Геллапа (Gallup), заявили, що вони певною мірою або дуже незадоволені рівнем імміграції, що на 8 відсотків більше, ніж на початку 2021 року.

Основною причиною невдоволення більшість респондентів назвали те, що вони вважають нинішній рівень надто високим і хочуть, щоб до країни в'їжджало менше іммігрантів.

35 відсотків усіх респондентів заявили, що хочуть менше імміграції, що на 19 відсотків більше, ніж на початку 2021 року, і є найвищим показником із 2017 року. Приблизно 14 відсотків незадоволених хочуть, щоб рівень імміграції залишився незмінним, а 9 відсотків незадоволених хочуть вищого рівня імміграції.

Зростання невдоволення відбулося серед республіканців та незалежних. Демократи, навпаки, найчастіше були задоволені рівнем імміграції у порівнянні з початком 2021 року. Майже дев'ять із десяти респондентів-республіканців, 55 відсотків незалежних респондентів та 40 відсотків демократів були незадоволені. У той час як республіканці та незалежні частіше говорили, що хотіли б знизити цей показник, демократи частіше говорили, що хотіли б його підвищити. Деякі незадоволені виборці відповіли, що у них «немає переваг».

Демократ Байден, після вступу на посаду, скасував або змінив ключові імміграційні політики епохи Трампа, включаючи зупинення будівництва прикордонної стіни, спробу припинити програму «Залишитися в Мексиці» та обмеження термінів арешту нелегальних іммігрантів на території США. Деякі експерти кажуть, що ослаблення заходів щодо забезпечення правопорядку на кордоні та всередині країни призвело до рекордної кількості арештів нелегальних іммігрантів на південному кордоні у 2021 році.

Торунн Сінклер, прессекретар Національного республіканського комітету Конгресу, пов'язала зростання невдоволення з Байденом та колегами-демократами.

«Демократи викликали масштабну кризу на кордоні між США та Мексикою і не хочуть її виправляти. Американський народ втомився від некомпетентності адміністрації Байдена», — повідомила Сінклер в електронному листі The Epoch Times.

«Американці знають, що прикордонна криза вийшла з-під контролю Джо Байдена і відкидають провальну політику Байдена щодо відкриття кордонів. Під керівництвом Байдена на кордоні було затримано близько двох мільйонів нелегальних іммігрантів, а картелі та контрабандисти процвітають, залишаючи громади менш безпечними», — додала заступник прессекретаря Республіканського національного комітету Ніколь Моралес.

Білий дім не одразу відповів на прохання прокоментувати ситуацію.

Агенти прикордонного патруля затримують групу кубинців та венесуельців, які щойно переправилися через річку Ріо-Гранде з Мексики в Гол Пасс, штат Техас, 25 січня 2022 року. (Charlotte Cuthbertson/The Epoch Times)

Інше недавнє опитування, проведене Rasmussen Reports, показало, що понад три чверті респондентів кажуть, що проблема нелегальної імміграції матиме дуже важливе значення на майбутніх проміжних виборах 2022 року.

Більшість респондентів заявили, що імміграційна політика Байдена гірша, ніж в адміністрації Трампа, і висловилися за «вжиття рішучих заходів щодо охорони кордонів».

У січні Байден сказав губернаторам у Вашингтоні, що його адміністрація працює із сусідніми країнами над проблемою нелегальної імміграції та що ключовою частиною роботи є «з'ясування причин, через які вони їдуть».

«Не те щоб люди сиділи та говорили у Гвадалахарі: «У мене є чудова ідея. Продаймо все, що маємо, віддамо це койоту, щоб він перевіз нас через кордон і залишив у пустелі в країні, якій ми не потрібні, мовою якої ми не говоримо. Хіба це не весело?» Знаєте, є банди, із якими ми працюємо. Існує багато нелегальних переміщень. Але є також спосіб почати розбиратися з головною причиною, через яку вони їдуть. І я хотів би поговорити з вами особисто про це, якщо можна», — сказав він, перш ніж зустріч перейшла до закритого формату.

Губернатор штату Аризона Дуг Дьюсі, республіканець, який був присутній на зустрічі, сказав згодом, що Байден проігнорував питання губернаторів Республіканської партії щодо прикордонної кризи.

«Вони продовжують говорити про Північний трикутник, Гондурас, Гватемалу», — сказав Дьюсі. «Вони не займаються реальними проблемами громадської безпеки, які відбуваються на кордоні, тим, що роблять картелі, що відбувається навколо національної безпеки та фентанілу».

За матеріалами The Epoch Times USA