ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

«Конвой свободи» у Канаді: Онтаріо відмовляється від щеплення з 1 березня

Велика Епоха
Прем'єр-міністр Онтаріо Дуг Форд. (MARTIN OUELLET-DIOTTE/AFP via Getty Images)

«Конвой свободи» проти медичних обмежень триває, попри розблокування напередодні мосту Амбассадор, який з'єднує Віндзор в Онтаріо з американським містом Детройт у Мічигані, стратегічною прикордонною віссю, що підштовхнуло Онтаріо до оголошення про відмову від паспорта щеплення з 1 березня.

Прем'єр-міністр Онтаріо — найгустонаселенішої канадської провінції, в якій розташовані міста Оттава і Віндзор, — оголосив у понеділок вранці про скасування майже всіх заходів охорони здоров'я.

«Ми збираємося відмовитися від паспортів» з 1 березня, сказав Даг Форд на пресконференції, пояснивши, що переважна більшість людей була вакцинована і що пік Омікрона пройдений.

Скасування всіх санітарних заходів вимагають багато протестувальників, навіть попри те, що рух «Конвой свободи» зародився наприкінці січня від протидії далекобійників, які мають пройти вакцинацію, щоб перетнути кордон між Канадою та США.

У Оттаві противники санітарних заходів, як і раніше, окупували вулиці в центрі міста і, зокрема, як і раніше Веллінгтон-стріт перед канадським парламентом. Близько 400 вантажівок встановлені за підтримки налагодженої організації: намети для обігріву, багаття, продуктові лавки.

За матеріалами Epoch Times Europe Fr