ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Генеральний директор MyPillow пожертвував тисячі подушок для автоколони далекобійників у Канаді

Велика Епоха
Вантажівки припарковані на Веллінгтон стріт біля будівлі парламенту, далекобійники та їхні прихильники беруть участь у колоні на знак протесту проти введення вакцини COVID-19 для водіїв транскордонних вантажівок в Оттаві, Канада, 29 січня 2022 року. (Patrick Doyle/Reuters)

Майк Лінделл, засновник і генеральний директор компанії MyPillow, передає тисячі подушок канадським далекобійникам, які протестують проти мандатів та обмежень COVID-19 в Оттаві, а також хвалить рух під назвою «Конвой свободи» за виконану роботу.

«У Канаді вони відмовилися від деяких мандатів», — сказав Лінделл. «Далекобійники виграють. Це працює... зараз вони роблять це у США. MyPillow бере у цьому участь. Ми відправляємо подушки всім далекобійникам».

«Я не знаю, чи пустять нас до Канади, але ми постараємося доставити подушки всім, — додав він. «Наші голоси звучать, і все робиться, щоб досягти цього – боротися зі злом. Це просто неможливо».

Лінделл, політичний активіст, який не приховує своїх переконань, став відомим тим, що говорив про заяви про фальсифікації на виборах. Американський бізнесмен також випустив документальний фільм, який нібито показує, що вибори у листопаді 2020 були пов'язані з високим рівнем шахрайства.

Він зіштовхнувся з особистими наслідками за свої висловлювання про вибори. Twitter спочатку призупинив його діяльність, посилаючись на ймовірні порушення політики громадянської чесності компанії, а потім назавжди заблокував обліковий запис. YouTube та Vimeo тим часом видалили його документальний фільм «Абсолютний доказ».

Остання пожертва генерального директора — не перший випадок, коли він допомагає нужденним за допомогою свого продукту. Нещодавно він відправив понад 10 000 подушок жертвам торнадо в Кентуккі. У 2017 році його команда також відправила шість вантажівок із приблизно 60 000 подушок до Х'юстона на підтримку постраждалих від урагану «Харві».

Ліндел тоді сказав: «Для них щастя — це мати можливість... добре виспатися», — і додав, що «у багатьох з них немає ліжок, їм доводиться спати в машинах, притулках тощо».

Майк Лінделл, генеральний директор MyPillow, виступає під час передвиборчого мітингу, організованого президентом США Дональдом Трампом у Міннеаполісі, штат Міннесота, 10 жовтня 2019 р. (Stephen Maturen/Getty Images)

«Конвой свободи» стартував наприкінці січня як демонстрація далекобійників проти вимог федерального уряду про вакцинацію водіїв вантажівок, які перетинають кордон. З того часу демонстрація перетворилася на великий рух, до якого приєдналися люди з усієї Канади, які виступають проти різних мандатів та обмежень, пов'язаних із COVID-19.

Автоколони прибули до Оттави 29 січня, і багато хто з них залишився в місті, припаркувавши вантажівки та інші автомобілі біля Парламентського пагорба. З того часу колони протесту були організовані у різних частинах Канади. Протестувальники в Оттаві кажуть, що не підуть, доки уряд не скасує мандати COVID-19.

За матеріалами NTD USA