ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

«Конвой свободи» зібрав пожертвувань понад 5 млн канадських доларів

Велика Епоха
Скриншот сторінки збору коштів для "Конвою свободи" на GoFundMe. (Скріншот)

Платформа для збору коштів GoFundMe повідомляє, що збір коштів для водіїв вантажівок, які збираються відправитися до Оттави на знак протесту проти вакцинації водіїв вантажівок, що перетинають кордон, як і раніше приймає пожертвування, просто кошти тимчасово призупинені в очікуванні перегляду того, як будуть розподілені гроші.

«Ми продовжуємо працювати безпосередньо з організатором, щоб зібрати інформацію про те, як розподіляються кошти, це є частиною нашого стандартного процесу для забезпечення захисту всіх донорів. Як тільки організатор надасть план виведення коштів, наша команда буде готова безпечно та швидко надати кошти», — повідомив представник GoFundMe в електронному листі The Epoch Times у вівторок.

22 січня сотні автомобілів вирушили з півночі Британської Колумбії, по дорозі до них приєднаються ще більше водіїв вантажівок з усієї Канади. Організатор, організація Canada Unity, влаштує величезну демонстрацію на Парламентському пагорбі 29 січня, коли тисячі вантажівок з'їдуться до столиці.

Збір коштів на «Конвой свободи 2022» розпочато 14 січня Тамарою Ліч, мешканкою міста Медісін-Хат, Альберта. Станом на 7:00 26 січня зібрано понад 5,1 мільйона канадських доларів.

Більшість пожертвувань були невеликими сумами, переданими анонімно, в той час, як деякі зробили більші внески, включаючи найбільший платіж у розмірі $13 000 від донора, який назвався Jodhveer Singh Dhaliwal.

Canada Unity опублікувала на своєму сайті заяву з приводу ініціативи GoFundMe, в якій йдеться про те, що формується фінансовий комітет, який займеться розподілом грошей.

Ті, хто може покрити свої витрати на поїздку, можуть пізніше надати організаторам свої квитанції для отримання відшкодування через електронний переклад, йдеться в заяві.

Ті, хто планує здійснити поїздку, але потребує коштів, можуть отримати фінансову підтримку, якщо вони нададуть «ланцюжок електронної пошти та підтвердження того, що ви берете участь».

«Щоб переконатися, що ці гроші підуть туди, куди потрібно, кожен водій реєструватиметься у своїх дорожніх капітанів. Якщо вас немає у списку, ви не отримаєте жодних коштів», — йдеться у заяві.

За матеріалами The Epoch Times USA