П'ятниця, Тра 27, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Росія починає військові навчання на півдні та в Криму

Середа, 26 січня 2022 року
Ілюстрація. Військові вантажівки без розпізнавальних знаків, що належать російським силам, рухаються колоною до прикордонного району між Кримом та Херсонською областю. (VASILY MAXIMOV/AFP via Getty Images)

За даними російських агентств, у вівторок російські збройні сили розпочали нову серію навчань поблизу України та в анексованому Криму, в яких взяли участь 6000 осіб, винищувачі та бомбардувальники.

Це «спільна» операція, в якій, зокрема, залучені «ВПС та ППО, групи кораблів Чорноморського та Каспійського флотів», заявив командувач російських військ на півдні Росії Олександр Дворніков.

За даними ТАРС, у навчаннях ВПС беруть участь 60 винищувачів та бомбардувальників у чотирьох регіонах, у тому числі на Кримському півострові.

6000 осіб беруть участь у маневрах

Мета — координація дій військово-морських та військово-повітряних сил під час ракетних ударів.

Крім того, близько 6 000 осіб беруть участь у маневрах з перевірки боєздатності на кількох базах у кількох регіонах півдня Росії.

Ілюстрація. Кораблі у Чорному морі, де Росія та НАТО зустрічаються один з одним. (Fabien ZAMORA/AFP via Getty Images)

Оголошення про ці навчання відбулося за кілька годин після того, як Кремль засудив підняття по тривозі тисяч американських солдатів у зв'язку з російсько-західною кризою навколо України, розцінивши це як нове загострення напруженості з боку Вашингтона.

За матеріалами Epoch Times Europe Fr