Четвер, Тра 26, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Ірландська поліція проводить розслідування: двоє чоловіків принесли мертве тіло до поштового відділення, щоб отримати пенсію

Неділя, 23 січня 2022 року
Фото поліцейської стрічки. (Peter Byrne/PA)

Поліція розслідує заяву про те, що тіло літнього чоловіка було доставлене до поштового відділення на південному сході Ірландії у п'ятницю для отримання пенсії.

Представник Garda (ірландської поліції) підтвердив факт розслідування та сказав, що буде проведено розтин.

Померлий, якого місцеві газети назвали Підар Дойл, йому було 60-70 років, був підпертий двома чоловіками, які принесли його в Hosey's (магазин з поштовим відділенням всередині) у місті Карлоу.

За повідомленням Daily Star, один із чоловіків пішов на пошту раніше, близько 11:30, щоб отримати тижневу пенсію, але йому сказали, що особисто пенсіонер має бути присутнім. Потім він повернувся з двома чоловіками, один із яких «здавалося, підтримував» літнього.

The Irish Mirror повідомила, що один із чоловіків сказав співробітнику, що з літньою людиною все гаразд і що вони збираються "відвезти його до лікарні", коли отримають гроші.

Повідомляється, що поліція була попереджена про те, що «чоловіка непритомним внесли до поштового відділення», де поліція і швидка допомога «виявили, що чоловік мертвий».

«Запитано послуги Технічного бюро Гарди та Управління державного патологоанатома», — сказав представник.

Управління державного патологоанатома проведе розтин, результати якого визначать перебіг розслідування".

Жодної додаткової інформації поліція не надала.

Мер Карлоу Кен Мурнейн сказав, що місцеве населення абсолютно шоковане повідомленнями.

«Все місто шоковане тим, що хтось міг подумати про те, щоб зробити щось подібне, це неймовірно», — сказав він інформаційному агентству PA.

«Просто приголомшує, що хтось може зробити щось схоже, не віриться. Це як у фільмі Хічкока».

За матеріалами The Epoch Times USA