Четвер, Тра 26, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Google подає нову апеляцію про скасування штрафу у розмірі 2,47 мільярда євро у вищому суді ЄС

Неділя, 23 січня 2022 року
Логотип Google на вході в офіс Google в Лондоні, Великобританія, 18 січня 2019 року. (Hannah McKay/Reuters)

Google подає апеляцію до вищого суду Європейського Союзу на раніше ухвалене рішення залишити в силі антимонопольний штраф у розмірі 2,8 мільярда доларів (2,47 мільярда євро), заявив представник підрозділу Alphabet пізно ввечері в четвер, що є другою заявкою компанії на скасування штрафу.

У 2017 році комісар ЄС з питань конкуренції Маргрет Вестагер оштрафувала найпопулярнішу у світі пошукову систему в Інтернеті за використання власної служби порівняння цін для отримання несправедливої переваги перед дрібнішими європейськими конкурентами.

Ця справа стала першим із трьох рішень, згідно з якими Google за останнє десятиліття набрав 9,35 млрд доларів (8,25 млрд євро) антимонопольних штрафів ЄС.

У листопаді Європейський суд загальної юрисдикції відхилив скаргу Google на штраф, заявивши, що Європейська комісія правильно дійшла висновку, що дії компанії завдають шкоди конкуренції.

Судді в Люксембурзі відхилили аргумент компанії, що наявність торгових майданчиків свідчить про сильну конкуренцію.

"Після ретельного розгляду ми вирішили оскаржити рішення Загального суду, оскільки ми вважаємо, що є сфери, які потребують юридичних роз'яснень від Європейського суду", — йдеться у заяві представника Google.

«Незалежно від апеляції, ми продовжуємо інвестувати в наш засіб правового захисту, який успішно працює вже кілька років, і продовжимо конструктивно працювати з Європейською комісією».

Підтримка суду в листопаді також може зміцнити позиції комісара з конкуренції Маргрет Вестагер у її розслідуваннях щодо Amazon, Apple та Facebook.

За матеріалами The Epoch Times USA