ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Ілон Маск: Twitter потерпає від "величезного падіння доходів" через тиск із боку груп активістів

Велика Епоха
Глава Tesla Ілон Маск розмовляє з пресою після прибуття на місце будівництва нового заводу Tesla Gigafactory поблизу Берліна, Німеччина, 3 вересня 2020 року. (Maja Hitij/Getty Images)

У п'ятницю Ілон Маск написав, що останніми днями Twitter зіткнувся з «різким падінням доходів» після того, як групи активістів чинили тиск на рекламодавців, щоб ті припинили використовувати платформу.

«У Twitter різко впав дохід через те, що групи активістів чинили тиск на рекламодавців, хоча нічого не змінилося з модерацією контенту, і ми зробили все можливе, щоб заспокоїти активістів», — написав Маск. «Дуже заплутався! Вони намагаються знищити свободу слова в Америці.

Маск не назвав групи. Він також не назвав рекламодавців чи компанії.

Декілька днів тому Маск написав, що зустрічався з керівниками кількох лівих груп, включаючи NAACP, Антидифамаційну лігу, Лігу об'єднаних латиноамериканських громадян (LULAC), Color of Change, Free Press, The Bush Center та Asian American Foundation.

Цього тижня у звітах зазначалося, що провідні рекламодавці, включаючи Pfizer, General Mills, Volkswagen та Audi, приєдналися до списку компаній, які призупинили рекламу у Twitter. Маск не став уточнювати, чи ці компанії пішли з Twitter.

«У раду з модерування контенту Twitter увійдуть представники з різними поглядами, до яких, безумовно, увійдуть представники спільноти цивільних прав і групи, які стикаються з насильством на ґрунті ненависті», — написав він 2 листопада. А коли він придбав компанію, то сказав рекламодавцям, що не дозволить Twitter стати «безплатним пеклом для всіх».

Проте кілька вищезгаданих груп активістів критично сприйняли поглинання компанії Маском.

«Всього кілька днів тому Ілон Маск пообіцяв рекламодавцям у Твіттері, що цей сайт не перетвориться на “пекельний пейзаж, де можна робити все, що завгодно”. Ми маємо для вас новини. Це вже так», — заявила на платформі співгенеральний директор Free Press Джесіка Гонсалес, сказавши, що запропонована Маском рада недостатньо хороша для її групи.

Яель Ейзенштат, віцепрезидент Антидифамаційної ліги, яка зустрічалася з Маском, написала, що «коли найбагатша людина у світі, власник цього самого сайту сам торгує теоріями змови через кілька днів після заяви рекламодавцям, що він збирається стати відповідальним лідером, усе, що я можу сказати, це те, що я не надто гостро реагую, висловлюючи свої побоювання. Дії завжди говорять голосніше за слова».

«Нинішня система лордів і селян, з тими, хто має синю галочку, і тими, хто її не має, — це [нецензурна лайка]», — заявив у вівторок генеральний директор Telsa і засновник SpaceX. «Влада народу! Синя галочка за 8 доларів на місяць».

За матеріалами The Epoch Times USA