Неділя, Лют 28, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Google і Microsoft спонсорували інавгураційний комітет Байдена, а їхні співробітники отримали високі пости (ВІДЕО)

Четвер, 14 січня 2021 року

Кандидат в президенти від демократів, колишній віцепрезидент Джо Байден (ліворуч) і кандидат у віцепрезиденти сенатор Камала Харріс прийшли, щоб провести свою першу спільну пресконференцію у Вілмінгтоні, штат Делавер 12 серпня 2020 року. Olivier Douliery/AFP via Getty Images

Інавгураційний комітет Джо Байдена опублікував список всіх спонсорів, які пожертвували понад 200 доларів США, але не вказав, яку суму вніс кожен з них, пише Fox News.

У число спонсорів комітету увійшли Google, Microsoft і Verizon. Згідно Fox News, співробітники технологічних гігантів зайняли високі пости в перехідній команді Джо Байдена і Камали Харріс.

Республіканці висловлюють побоювання: на їхню думку, такі кроки є «свідченням» того, що Кремнієва долина «працює рука об руку» з політиками-демократами.

Новина про те, що Google пожертвував кошти інавгураційному комітету, викликала обурення серед консерваторів. Оскільки днями технологічна компанія заявила, що припинить розміщення консервативної соціальної мережі Parler у своєму магазині Play Store.

Компанія послалася на нездатність Parler модерувати «неприпустимий контент», пов'язаний з вторгненням в Капітолій США минулого тижня, повідомляє Fox News.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...