ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

4 млн подали заявки на купівлю квитків на паризьку Олімпіаду 2024 року (ВІДЕО)

Велика Епоха
Експозиція з олімпійськими кільцями встановлена на площі Трокадеро, з якої відкривається вид на Ейфелеву вежу, Париж, 13 вересня 2017 року. (Francois Mori/AP Photo)

Чотири мільйони заявок було отримано на участь в онлайн-лотереї, переможці якої зможуть купити квитки на Олімпійські ігри в Парижі наступного року, повідомив у п'ятницю місцевий організаційний комітет.

Приймання заявок закінчився в четвер увечері, і на початку наступного місяця 1,3 мільйона переможців дізнаються про свій виграш. Вони зможуть почати купувати квитки з 11 травня, і на це їм буде відведено 48 годин.

Дані про те, з яких країн надійшло 4 мільйони заявок на участь у лотереї, не були надані.

До червня, як очікують організатори, буде продано близько половини з 10 мільйонів квитків.

Ігри в Парижі, які відбудуться з 26 липня по 11 серпня 2024 року, включатимуть 32 види спорту і 48 дисциплін на 37 об'єктах.

Квитки будуть доступні в п'яти категоріях залежно від цінового діапазону. Водночас на будь-який захід, включно з церемонією відкриття, можна буде придбати не більше ніж шість квитків.

Ті, кому не вдалося взяти участь у лотереї, також будуть поінформовані електронною поштою. Їм пропонується залишатися на зв'язку для отримання квитків наприкінці 2023 року, але поки незрозуміло, в якому форматі.

Бюджет Олімпійських ігор у Парижі оцінюють у 4,3 мільярда євро. 96 відсотків цих грошей фінансується завдяки телевізійним правам, офіційному партнерству, продажу квитків і ліцензійної продукції.

Квитки на Паралімпійські ігри надійдуть у продаж 4 жовтня, але не в лотерею. Очікується, що буде продано близько 3 мільйонів квитків.

Паралімпійські ігри 2024 року відбудуться з 28 серпня по 8 вересня.

За матеріалами The Epoch Times USA