Понеділок, Лип 26, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Витік з лабораторії: чи визнають китайці Ухань батьківщиною COVID-19 (ВІДЕО)

Понеділок, 31 травня 2021 року

Китай вважається батьківщиною коронавірусу, який вже забрав безліч життів. Однак уряд цієї країни до цього часу не відкриває всі дані про його появу. Існує думка, що якби він разом з ВООЗ діяв оперативніше в екстремальній ситуації, вдалося б значно знизити кількість тих, хто заразився.

У США занепокоєння через роботи, які велися в інституті вірусології (знаходиться в Ухані), спостерігалося ще у 2017 році. Нагадаємо, що саме цей центр вважається провідним у світі з досліджень вірусу, який вражає кажанів. І в 2020 році вже були підозри на те, що новий вірус був створений саме в сумно відомій китайській лабораторії. Від вчених надійшла інформація про те, що їм вдалося створити нових кажанів, легені яких за своїми характеристиками виявилися схожими на легені людини.

У Державному департаменті США заявили про те, що в інституті вірусології Ухань визнали, що внесли свою лепту у дослідження так званого "посилення функції". Через неї патогени стають більш небезпечними для людини і з більшою часткою ймовірності стають причиною летального результату. Попри це, влада Китаю дотепер не визнає зв'язок між пандемією і діяльністю інституту вірусології в Ухані.

Читайте далі:

Привілеї для вакцинованих в Німеччині. І чи буде примусова вакцинація?

Координатор з донорства органів в Китаї розповів про підкуп родичів потенційних донорів (ВІДЕО)

У США привели "суттєві непрямі докази" витоку COVID-19 з лабораторії в Ухані

У багатьох європейських країнах прагнуть до впровадження цифрового посвідчення вакцинації: QR-код & Big-Data

Тотальний цифровий контроль — відомі політики активно пропагують четверту індустріальну революцію (ВІДЕО)

Comments   

загрузка...