Четвер, Тра 6, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Піщана буря прокотилася північним Китаєм, охопивши міста за кілька хвилин (ВІДЕО)

Вівторок, 4 травня 2021 року

Піщана буря в провінції Ганьсу в Китаї, 25 квітня 2021 р ZhangySTR / CNS / AFP via Getty Images)

Багато районів Китаю, що постраждали від монгольського циклону, були охоплені піщаними бурями, і якість повітря швидко погіршилася, згідно з повідомленням репортера Дуан Мушаня. В інтернеті циркулює безліч відеороликів про те, як повітряні піщані маси «поглинають» міста, і це страхітливі сцени.

Згідно з екологічним агентством з навколишнього середовища Внутрішньої Монголії, на західні і північно-центральні райони обрушилися сильні пилові вітри. На цей раз піщана буря розділилася на два потоки і швидко охопила багато районів північного Китаю.

Спочатку пило-повітряні маси покрили Внутрішню Монголію, потім рушили в Ганьсу і далі на схід під дією сильних західних вітрів. Друга піщано-пилова хвиля почалася на західному кордоні Китаю і Монголії вранці 26 квітня і під впливом потужних південно-західних вітрів перемістилася на північний схід. У Ганьсу, Нінся, Шеньсі, Шаньсі, Пекіні, Тяньцзіні, Хебеї, східних і західних горах, центральному та західному Ляоніне, західному Цзіліні і Хейлунцзяні, південній частині басейну Сіньцзян вирували піщані бурі.

Більшість транспортних засобів зупинялися на узбіччі доріг, люди залишалися в машинах, щоб уникнути небезпеки. За словами очевидців, «машини розгойдувалися з боку в бік вітром», і «було схоже на кінець світу».

З початку цього року на материковій частині Китаю дуже часто спостерігалися піщані бурі.

На відео видно, як стіна з піщаного пилу висотою майже 100 метрів стрімко рухається і охоплює місто.

Comments   

загрузка...