ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Надшвидкісний інтернет Starlink від Ілона Маска тепер можна отримати у 32 країнах

Велика Епоха
Засновник SpaceX та генеральний директор Tesla Ілон Маск під час Всесвітнього мобільного конгресу (MWC) у Барселоні, Іспанія, 29 червня 2021 року. (Nacho Doce/Reuters)

Компанія SpaceX генерального директора Tesla Inc Ілона Маска заявила, що вона значно розширила зону покриття надшвидкісного супутникового інтернету Starlink.

Що сталося

У четвер SpaceX заявила, що Starlink тепер доступний у 32 країнах, а у найближчі місяці та рік планується запуск ще у багатьох країнах.

"Starlink" тепер доступний у 32 країнах світу. Люди, які зробили замовлення у регіонах, відзначених як "доступні", отримають Starlink негайно", — написала SpaceX у Твіттері.

Чому це важливо

Starlink нещодавно досяг успіху в охопленій війною Україні, де до початку травня сервіс забезпечив понад 150 000 активних користувачів. Основна частина користувачів, як і раніше, знаходиться в Північній Америці, хоча компанія нарощує охоплення в Австралії, Новій Зеландії, Європі та Африці.

Starlink зіткнувся з нормативними перешкодами в Індії та був змушений повернути гроші абонентам, які розмістили замовлення в Інтернеті.

Компанія Starlink, яка запустила на сьогодні понад 2500 супутників, сподівається до 2024 вивести на орбіту 4425 супутників. Федеральна комісія зі зв'язку схвалила запуск 11943 супутників для Starlink.

Минулого року Маск сказав, що сподівається, що послуга буде доступна "по всій Землі найближчим часом".