ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Пожежі спалахують у житлових будинках по всьому Китаю (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

За останні три дні по всьому Китаю спалахнуло щонайменше дев'ять великих пожеж. Більшість із них охопила житлові будинки. В одному з випадків жінці вдалося вибратися з вогню разом із сином-підлітком із квартири на 20 поверсі.

Одна з найсильніших пожеж за останні дні сталась у китайському Тяньцзіні. Загинуло щонайменше 15 людей, ще десятки постраждали.

За офіційними даними, причиною займання стали ці велосипеди, підключені до розеток. Вогонь охопив 34 поверхи. Постраждало понад п'ятсот мешканців.

Для Китаю це не перша пожежа в житловому будинку, яка спалахнула через зарядні пристрої для електровелосипедів. Батареї можуть легко перегрітися під чохлами, особливо взимку. Водночас самі будинки в країні часто щільно заселені й дуже високі. З них складніше вибратися, а вогонь поширюється швидко і його важче загасити.

Також кілька пожеж зафіксували в інших регіонах Китаю.

І це на додаток до сильних гірських пожеж, які вирували в південній провінції Гуйчжоу на початку цього місяця.

Офіційні супутникові знімки показують, що полум'ям було охоплено майже половину провінції.

Загалом за останні два тижні в країні спалахнуло понад двісті пожеж.

Водночас новини на цю тему цензуруються в китайському інтернеті. На запит «пожежа» найбільша пошукова система Baidu, видає дуже мало повідомлень. Те саме відбувається й на китайських платформах соціальних мереж. Багато користувачів уже почали критикувати владу за такі обмеження.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube