ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Інструктор із тхеквондо вбив 7-річного учня та його батьків у Сіднеї (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Інструктор із тхеквондо вбив 7-річного учня своєї академії та батьків хлопчика, після чого потрапив до лікарні з колотими та різаними ранами на тілі, повідомила в середу поліція Сіднея.

Кванг Кюнг Ю, власник академії тхеквондо і бойових мистецтв Lion's Taekwondo, відомий своїм учням як Майстер Лев, буде звинувачений за трьома пунктами у вбивстві, сказав детектив-суперінтендант Деніел Доерті.

Інструктор потрапив до лікарні в понеділок увечері з "колотими або різаними ранами" на грудях, животі та руках. Чоловік розповів поліції, що на нього напали на парковці супермаркету.

Поліція стверджує, що Ю вбив 41-річну Мін Чо та її сина у своїй академії після занять у понеділок, а потім поїхав до них додому, де вбив чоловіка Чо, 39-річного Стівена Чо. Офіційно імена жертв не розголошували, але дорослих упізнали за повідомленнями в ЗМІ.

Поліція виявила тіла у вівторок і заарештувала Ю в лікарні. Відомо, що всі четверо народилися в Південній Кореї, а вбитий хлопчик регулярно займався тхеквондо. "Ми все ще встановлюємо, які ще зв'язки або... які ще стосунки могли бути або не бути", — сказав детектив Доерті.

Неназвані джерела в поліції повідомили ЗМІ, що мати і син були задушені. Батька було зарізано. Поліції ще належить з'ясувати, як були нанесені рани Ю.

"Наскільки нам вдалося з'ясувати, жодних тривожних сигналів не було. Це сталося несподівано. Це не було чимось, про що заздалегідь попереджали або планували", — сказав Доерті.

Максимальне покарання для засудженого за вбивство в австралійському штаті Новий Південний Уельс — довічне ув'язнення, стандартний термін умовно-дострокового звільнення — 20 років за вбивство дорослого і 25 років за вбивство дитини.