ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Американські законодавці хочуть запровадити санкції щодо китайських біотехнологічних фірм (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Законодавці просувають у Конгресі новий законопроєкт, спрямований на боротьбу із загрозами Китаю для біотехнологічного сектора США.

У документі перераховано «іноземні біотехнологічні фірми, які викликають стурбованість». Серед них чотири китайські компанії.

Якщо законопроєкт ухвалять, американським біотехнологічним компаніям, які одержують фінансування від федерального уряду, буде заборонено вести з ними бізнес.

Біотехнології – один з основних інтересів США та Китаю. Вони охоплюють широкий спектр категорій: від медицини до генної інженерії у сільському господарстві та нових матеріалів.

Критики законопроєкту стверджували, що він може перешкодити ланцюжку постачання ліків до США. Але багато хто вважає, що він дуже важливий для захисту американських інтересів.

За даними сенатської Комісії з нових біотехнологій, законопроєкт може гарантувати, що Китай не отримає доступу до найконфіденційніших даних американських громадян, зокрема до історій хвороб.

Китайське посольство засудило законопроєкт, заявивши, що це «дискримінація» та «ідеологічна упередженість» щодо китайських фірм.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube