ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

РФ заявляє, що затримала проукраїнського громадянина з подвійним громадянством США та Росії, за державну зраду

Велика Епоха
ФСБ

Федеральна служба безпеки Росії (ФСБ) заявила у вівторок, що затримала 33-річну жінку з подвійним російсько-американським громадянством за підозрою в державній зраді за збір коштів для збройних сил України.

Мешканка Лос-Анджелеса збирала кошти для української організації, кінцевим бенефіціаром якої була українська армія, йдеться у заяві ФСБ. ФСБ порушила справу про державну зраду проти жінки, ім'я якої не називається.

ФСБ, головне відомство-правонаступник КДБ радянських часів, у своїй заяві повідомило, що "припинило протиправну діяльність 33-річної мешканки Лос-Анджелеса, яка має подвійне громадянство Росії та Сполучених Штатів Америки, причетної до надання фінансової допомоги іноземній державі в діяльності, спрямованій проти безпеки нашої країни".

"З лютого 2022 року вона здійснювала ініціативний збір коштів в інтересах однієї з українських організацій, які в подальшому використовувалися для закупівлі Збройними Силами України засобів тактичної медицини, техніки, озброєння та боєприпасів".

Речник посольства США в Москві заявив: "Ми знаємо про ці повідомлення, однак з міркувань конфіденційності ми не можемо більше нічого повідомити на даний момент".