ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Експерт: ВВП Китаю може бути від’ємним (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

На тлі різкого спаду економічних показників Китаю деякі експерти вважають, що торік ВВП КНР, імовірно, впав нижче за один відсоток. Або навіть увійшов у від’ємну площину. Такі оцінки різко контрастують з офіційним показником Пекіна, що становить близько п'яти відсотків.

Френк Сє – професор маркетингу в Університеті Південної Кароліни в Ейкені та експерт з економіки Китаю розповів про ситуацію.

Китай втрачає динаміку в більшості найважливіших секторів своєї економіки, починаючи з внутрішнього споживання, імпорту та експорту, ринку нерухомості та закінчуючи фондовими ринками. Плюс до цього – найвищий рівень безробіття серед молоді, який, за оцінками експертів, перевищує сорок відсотків.

Сюй Ченган — старший науковий співробітник Центру економіки та інститутів Китаю при Стенфордському університеті. Спираючись на свої спостереження, він уважає, що ВВП КНР, найімовірніше, не перевищує одного відсотка.

У Японії одне з новинних агентств уважає, що ВВП Китаю у 2023 році був на рівні від мінус двох до мінус трьох пунктів.

Сє зазначає, що тепер важко переконати людей у тому, що економіка Китаю відновиться найближчим часом, додаючи, що Захід відокремлюється від Пекіна.

Китайський комуністичний режим уже не раз підтасовував свої дані.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube