ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Подружжя з Британії виграло 70 мільйонів євро (ВІДЕО)

Велика Епоха
Ілюстрація. (Bruno Vincent/Getty Images)

30 січня подружжя британців виграло 61 мільйон фунтів стерлінгів у лотерею EuroMillions.

Вони стали першою британською парою цього року, яка виграла джекпот EuroMillions. Але Річард і Деббі Наттолл зовсім не очікували цього.

Чоловік і дружина з Колна, Ланкашир (обом по 54 роки), вирушила відзначати 30-річчя шлюбу на Фуертевентуру, Канарські острови. Спочатку Річард отримав повідомлення від лотереї про те, що він щойно виграв... 2,60 фунта стерлінгів! Його дружина навіть пожартувала: "Ух ти, на ці гроші можна зробити сендвіч із беконом".

Але пізніше містер Наттолл отримав ще одне повідомлення з пропозицією перевірити свій рахунок. "Я подивився, і там було написано: "Ви виграли 61 708 231 фунт стерлінгів", зателефонуйте за цим номером", — пояснив містер Наттолл в ефірі SkyNews.

Наттолли розділили джекпот у 143 мільйони євро з іншим іспанським переможцем.

Повернувшись до Великої Британії, Деббі одразу ж подала роботодавцю заяву про звільнення, а Річард, який працює бухгалтером на себе, подумує про припинення діяльності. Вони вже купили машину своєї мрії, BMW X5, і планують вкласти гроші в сімейний будинок у Ланкаширі, а також другий будинок у Португалії.

Річард — завзятий гравець у гольф, і його першою покупкою став новий набір ключок і сумка для гольфу.

"Ми все життя багато працювали і тепер хочемо зробити своє життя трохи простішим", — каже подружжя. "Але це ще не все: ця перемога змінить життя наших близьких і, я сподіваюся, наступного покоління".

Наттолли також планують підтримати близьку їхньому серцю благодійну організацію BK's Heroes, створену в пам'ять про їхнього племінника Бене Кінга, який помер у віці 27 років від рідкісного захворювання — тубулярного інтерстиціального нефриту та увеїту, повідомляє Sky News.