ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Молодші лікарі в Англії розпочали новий страйк через суперечку з урядом

Велика Епоха
"Все більше і більше колег" залишають NHS заради більш високооплачуваної роботи за кордоном, повідомляє Британська медична асоціація.

У суботу молодші лікарі по всій Англії розпочали черговий раунд страйку в рамках довготривалої суперечки з урядом щодо заробітної плати, пише Anadolu Agency.

Д-р Роберт Лоренсон та д-р Вівек Тріведі, співголови комітету молодших лікарів Британської медичної асоціації (БМА), висловили своє розчарування нездатністю уряду надати "надійну пропозицію щодо заробітної плати" для вирішення цієї давньої проблеми.

Лоренсон і Тріведі у своїй заяві підкреслили, що уряд міг би запобігти страйкам, взявши участь у змістовних переговорах і запропонувавши розумні умови.

"Уряд міг би зупинити ці страйки, просто запропонувавши надійну пропозицію щодо заробітної плати для молодших лікарів в Англії, щоб почати скасовувати скорочення заробітної плати, яке вони застосовували до нас протягом більш ніж десяти років", – заявили вони.

Вони також підкреслили шкоду, яку триваючий конфлікт завдав системі охорони здоров'я, оскільки багато лікарів відчувають себе виснаженими, деморалізованими і перевантаженими роботою.

"Все більше і більше колег, яким просто набридло скорочення зарплати на 26%, залишають NHS (Національну службу охорони здоров'я) заради більш високооплачуваної роботи в Австралії, Новій Зеландії та інших країнах, де цінують свою робочу силу. Все, чого прагнуть лікарі, – це скасувати скорочення заробітної плати і отримувати таку ж зарплату в реальному вираженні, як у 2008 році – близько 21 фунта на годину замість нинішніх 15 фунтів на годину", – підкреслили вони.

Страйки триватимуть до 28 лютого.

Крім того, молодші лікарі проводять голосування серед своїх членів, щоб отримати мандат на додаткові шість місяців потенційного страйку, який може розпочатися навесні.

Нещодавнє опитування, проведене компанією з дослідження ринку Savanta, показало, що 53% респондентів висловилися на підтримку страйків, тоді як лише 28% висловилися проти.