ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Найкращі фотографії 2024 року: Sony World Photography Awards оголосила переможців з 54 країн світу (ФОТО)

Велика Епоха
(Sony World Photography Awards 2024)

Фотографи з 54 спільнот усього світу подали свої роботи на конкурс Sony World Photography Awards 2024, щоб показати власний погляд на світ, і були обрані переможцями на національному та регіональному рівнях.

Цю елітну групу художників, журналістів та активістів — професіоналів і початківців — було обрано з-поміж понад 395 000 заявок з більш ніж 220 країн і регіонів, що створило цілу гору цифрових зображень, які потрібно було відсортувати, щоб виявити найкращі з того, що може запропонувати світ.

Тепер ви можете насолодитися найкращими знімками світового класу, які були надіслані на конкурс.

Представляємо вам національних та регіональних переможців конкурсу Sony World Photography Awards 2024.

Барбара Шидловська, Польща. (Courtesy of Barbara Szydlowska, Poland, Winner, National Awards, Sony World Photography Awards 2024)
Абдулла Аль-Мушайфрі, Катар. (Courtesy of Abdulla AL-Mushaifri, Qatar, Winner, National Awards, Sony World Photography Awards 2024)

Серед учасників конкурсу — фотографи з Непалу, Сполучених Штатів Америки, Катару, Японії, Греції та Індонезії, а також з Нігерії. Також були надіслані фотографії з Південної Кореї, Шрі-Ланки, Словаччини, В'єтнаму, Туреччини та Філіппін. І, звісно, багато інших.

Проте лише кілька конкурсантів стануть переможцями в різних категоріях — студентській, молодіжній, відкритій та професійній — коли їх оголосять 18 квітня. Їхні роботи будуть представлені на виставці в Сомерсет-хаусі в Лондоні з 19 квітня по 6 травня.

Джу Шен Лі, Сінгапур. (Courtesy of Ju Shen Lee, Singapore, Winner, National Awards, Sony World Photography Awards 2024)

Конкурс Sony World Photography Awards, який називають «однією з найважливіших подій у світовому журналі фотографії», проводиться вже 17-й рік поспіль. Пропонуючи безкоштовну участь, ця подія прагне стати «глобальним майданчиком для фотографії та надати життєво важливий погляд на сучасне фотомистецтво». Як для відомих, так і для молодих митців, це можливість представити свої роботи на міжнародному рівні.

Універсальна мова фотографії зрозуміла всім. Конкурс дозволяє будь-кому з камерою — навіть у найвіддаленіших місцях — налагодити різноманітні зв’язки з усією планетою. І ця добірка — одна з найвидатніших.

Тож насолоджуйтеся!

Тран Туан В'єт, В'єтнам. (Courtesy of Tran Tuan Viet, Vietnam, Winner, National Awards, Sony World Photography Awards 2024)
Танаю Джонгваттанасілкул, Таїланд. (Courtesy of Thanayu Jongwattanasilkul, Thailand, Winner, National Awards, Sony World Photography Awards 2024)
Парк Сонгмін, Південна Корея. (Courtesy of Seongmin Park, Korea, Republic Of, 2nd Place, National Awards, Sony World Photography Awards 2024)
Паскаль Фуке, Сполучені Штати Америки. (Courtesy of Pascal Fouquet, United States, Winner, National Awards, Sony World Photography Awards 2024)
К’яу Хтет, М’янма. (Courtesy of Kyaw Htet, Myanmar, Winner, National Awards, Sony World Photography Awards 2024)
Махдін Шафік Омі, Бангладеш. (Courtesy of Mahdin Shafiq Omi, Bangladesh, Winner, National Awards, Sony World Photography Awards 2024)
Діана Бузояну, Румунія. (Courtesy of Diana Buzoianu, Romania, Shortlist, Regional Awards, Sony World Photography Awards 2024)