ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

США повинні забезпечити постачання зброї до Тайваню: Галлахер (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Партія зброї для Тайваню на 75 мільйонів доларів. Держдепартамент схвалив постачання у середу, за день до того, як делегація Конгресу США прибула до Тайбею. Очолив її конгресмен Майк Галахер, який привіз одне важливе послання.

Двопартійна демонстрація підтримки Тайваню. Острів відвідала делегація Конгресу США. Очолює її Майк Галахер – голова спеціального комітету з питань Китаю. Він каже, що США треба розв'язати велику проблему – доставити зброю, яку купив Тайвань.

Пекін розглядає Тайвань як частину своєї території. Він пообіцяв узяти його під контроль, і, якщо буде потрібно, силою. Водночас острів ніколи не був під його контролем. США не мають офіційних дипломатичних відносин із Тайванем, але за законом Вашингтон зобов'язаний продавати Тайваню зброю, щоб він міг себе захистити.

Галахер зазначив, що США підтримують Тайвань.

Американські законодавці зустрілися з нині чинним президентом Тайваню Цай Інвень. Відбулася зустріч і з новообраним президентом Вільямом Лаєм.

Американська делегація пробуде на Тайвані три дні. Ця поїздка – лише частина їхнього ширшого візиту до Індо-Тихоокеанського регіону.

Візит проходить на тлі загострення напруженості між Тайванем та материковим Китаєм. Раніше двоє китайських рибалок загинули під час спроби втекти від тайванської берегової охорони. Ще двоє вижили.

За повідомленнями тайванських ЗМІ, рибалки могли бути родом не з Фуцзяня – провінції, розташованої з іншого боку Тайванської протоки. Рибалки, що вижили, говорили з яскраво вираженим сичуаньським акцентом. Сичуань – провінція на південному заході Китаю.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube