ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Чиновник NCAA подає у відставку через трансгендерів у жіночому спорті

Велика Епоха
Логотип NCAA. Баскетбольний турнір NCAA на Vivint Smart Home Arena, 16 березня 2017 року, Солт-Лейк-Сіті, штат Юта. (Christian Petersen/Getty Images)

Усі надії на великі зміни в Національній студентській асоціації легкої атлетики (NCAA) згасли. Минув рік правління Чарлі Бейкера, а пожежа, що загрожує знищити жіночий спорт, усе ще вирує — і все завдяки несимпатичній людині, яка стоїть біля керма.

Наступник Марка Еммерта виявив холодну байдужість до долі студенток, відмовившись навіть зустрітися з жертвами його трансгендерної політики, поки цього не зажадала член Палати представників Деббі Леско.

Тепер, унаслідок приголомшливого повороту подій, Бейкер — колишній губернатор-республіканець штату Массачусетс — зіткнувся з повстанням у своїх лавах, оскільки давній член комітету NCAA подав у відставку на знак протесту.

Вільям Бок, колишній головний радник Антидопінгового агентства США, залишив свою посаду в NCAA 9 лютого, звинувативши організацію в наполегливій відмові захищати жіночий спорт. Відхід Бока вже викликав шок у спортивних колах.

За словами Бока, до закінчення терміну його повноважень залишалося ще понад рік, але він уже не міг миритися з радикальною політикою.

Газета Washington Examiner докладно описує заперечення Бока проти нинішніх вимог, які засновані на зниженні рівня тестостерону, а не на досягненні спортсменом статевого дозрівання. У той час як дедалі більша кількість міжнародних спортивних організацій визнають, що гормони — лише одна зі складових проблеми, NCAA вперто відмовляється приймати жорсткіші обмеження.

Саме статеве дозрівання, стверджує Бок, дає чоловікам таку біологічну перевагу.

"Знизивши рівень тестостерону, ви ніколи не подолаєте розрив між чоловіками і жінками", — сказав Бок. "Це виверт — говорити, що придушення тестостерону зрівнює шанси".

Бок вирішив, що не хоче допомагати NCAA в реалізації цієї брехні про справедливість і рівність.

"... я йду у відставку в надії, що, можливо, це змусить інших людей уважніше подивитися на проблему", — написав він.

Нещодавно біологічний юнак на чемпіонаті Нью-Гемпшира зі стрибків у висоту позбавив дівчат місця переможця на п'єдесталі пошани. Його стрибок, як зазначають, був на 10 дюймів нижчим, ніж найкращий результат серед юнаків, але цього виявилося достатньо, щоб зруйнувати мрії справжніх дівчат.

На думку президента Ради з дослідження сім'ї Тоні Перкінса, відхід з посади такої людини, як Бок, має стати приводом для серйозних "душевних мук".

"Його досвід — це мудрість, до якої керівники NCAA мали б прислухатися, але натомість відкинули", — сказала Дорін Денні з організації Concerned Women for America в бесіді з The Washington Stand. "Від самого початку політика NCAA щодо участі спортсменів-чоловіків із трансідентифікацією в жіночому спорті не мала жодного виправдання ні з погляду закону, ні з погляду науки. По суті, це не що інше, як інституційна дискримінація спортсменок. NCAA час визнати це і скасувати свою помилкову політику, яка позбавляє спортсменок рівних можливостей у жіночих видах спорту".

Думка, висловлена в цій статті, є думкою автора й не обов'язково відображає думку The Epoch Times.

Сюзанна Боуді — редакційний директор і старший письменник The Washington Stand.

За матеріалами The Epoch Times USA