ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Групу медиків із захисту прав людини номіновано на Нобелівську премію миру (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Організацію із захисту медичної етики висунули на здобуття Нобелівської премії миру.

Законодавець із Великої Британії Філіп Гант номінував організацію «Лікарі проти насильницького вирізання органів» за її зусилля щодо викриття злочинів у Китаї.

В інтерв'ю газеті Epoch Times він сказав, що хоче привернути увагу громадськості до санкціонованих владою Китаю злочинів.

Філіп Гант також похвалив організацію за її «масштабну роботу» з роз'яснення справжнього стану речей, а також за «захист медичної етики та людської гідності».

Організацію було засновано у 2007 році. Вона об'єднує лікарів у всьому світі й займається розслідуванням та висвітленням цієї проблеми вже майже два десятиліття.

Її також було номіновано на Нобелівську премію миру 2016 року.

Організація наголошує, що примусове вирізання органів у Китаї відрізняється від західного розуміння вільного та добровільного донорства органів.

На підставі проведеного розслідування було встановлено, що в країні існує багато джерел живих донорів органів. Головне з них – ув'язнені прихильники медитативної школи Фалуньгун.

Це духовна практика, заснована на принципах правдивості, співчуття та терпіння. Практикувальники Фалуньгун зазнають переслідувань з боку китайської комуністичної партії з 1999 року.

На початку 2000-х років Китай став головним напрямом трансплантаційного туризму. Іноземці їхали до Китаю по органи, бо там надзвичайно короткий час їх очікування.

Китай підбирає пацієнтам органи зі швидкістю, немислимою на Заході. 2022 року пошук серця для пацієнта з китайського міста Ухань зайняв чотири дні. У 2020 році лікарі запропонували китаянці чотири серця на вибір лише за десять днів.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube