ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Китай скасував два футбольні матчі за участю Ліонеля Мессі (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Китай скасував два товариські футбольні матчі за участю аргентинської зірки Ліонеля Мессі. Так Пекін висловив своє обурення з приводу нібито неналежної поведінки футболіста під час гри в Гонконгу.

Мессі та його команду відмовилися приймати два великі китайські міста. Майбутні матчі скасували управління спорту Пекіна та Ханчжоу.

Пекінська футбольна асоціація заявила, що не проведе жодного матчу за участю Мессі: хай то збірна Аргентини чи «Інтер Маямі».

Раніше Ліонель Мессі не з'явився на полі під час товариського матчу в Гонконгу, пояснивши це травмою. Влада КНР образилася, коли через кілька днів Мессі взяв участь у грі в Японії.

Китайський державний таблоїд Global Times назвав неявку Мессі політично вмотивованою. Він додав, що наслідки цього, цитата, «вийшли далеко за межі спорту».

Ще один «незручний» момент: на цих кадрах видно, як Мессі пройшов повз голову адміністрації Гонконгу Джона Лі, не потиснувши йому руки.

Варто зазначити, що Лі відомий своєю прокитайською позицією. 2020 року Міністерство фінансів США наклало на нього санкції за його роль у придушенні продемократичних активістів у Гонконзі.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube