ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

«Біржовий гуру» Китаю вчинив самогубство (ВІДЕО)

Велика Епоха
(фото взято з Weibo)

Напередодні Нового року стало відомо, що Цао Сінь, 34-річний "китайський біржовий гуру", розбився, впавши з будівлі. Новина була підтверджена китайськими офіційними ЗМІ. Офіційно підтверджено, що причиною смерті стали психологічні фактори. Однак в інтернеті ходять чутки, що до трагедії призвело падіння курсу акцій на 60% і лихварство.

Йому було лише 34 роки, і він обіймав посаду виконавчого директора Zhongrong International – інвестиційної компанії, що спеціалізується на енергетиці та технологіях штучного інтелекту.

Його смерть шокувала інвестиційну спільноту Китаю.

Цао Сінь ділився на Weibo (соціальна мережа) контентом, пов'язаним з інвестиціями, а також щоденними розвагами, такими як біг, марафони та подорожі. Здавалося, він жив щасливим життям, мав здорове тіло і розум. Китайське ЗМІ Caixin пізніше підтвердило новину про його смерть, сказавши: "Цао Сінь Цзянь пішов з життя через особисті причини психічного здоров'я у віці 34 років.

Згідно з повідомленням китайської інвестиційної групи, Цао Сінь нібито переслідували через те, що він брав позики у лихварів. Однак деякі користувачі мережі заявили в групі, що провал акцій був однією з причин, але пізніше він позичив у лихварів за кордоном і переключився на цифрові активи, втративши всі свої гроші. Це стало останньою краплею, але довести достовірність цих висловлювань не було можливості.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube