ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Поліція Іспанії конфіскувала 8 тонн кокаїну, захованого у фальшивому електрогенераторі (ВІДЕО)

Велика Епоха
На цьому зображенні, опублікованому 12 лютого 2024 року, видно пачки кокаїну в контейнері, замаскованому під електрогенератор, після того, як іспанська поліція вилучила 8 тонн кокаїну в порту Альхесіраса, Іспанія. (Budget Ministry)

Іспанська поліція вилучила вісім тонн кокаїну з Суринаму, захованого в контейнері, замаскованому під електрогенератор, в південному порту Альхесірас, повідомили в понеділок податкові органи.

Партія кокаїну, одна з найбільших, коли-небудь перехоплених в Іспанії, знаходилася всередині металевої конструкції, спроектованої таким чином, щоб уникнути виявлення сканерами.

Але митні агенти виявили велику кількість складеного товару, який практично заповнив контейнер, тому вони змушені були його відкрити.

Контрабандисти спланували маршрут так, щоб максимально ускладнити виявлення справжнього вмісту вантажу. З Сурінаму він прямував до Панами, а звідти – до Альхесіраса. Наступним пунктом призначення було місто Лейшош у Португалії, звідки вантаж мав бути перевезений автотранспортом назад до Іспанії.

За словами митних агентів, троє людей були заарештовані.