ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Посланник Тайваню в США звинувачує Китай у викраденні технологій (ВІДЕО)

Велика Епоха
Китайський прапор зображений поверх процесора на друкованій платі.

Пекін намагається наздогнати Тайвань у перегонах мікрочипових технологій за допомогою «шахрайства» та «злодійства», але його зусилля «провалюються». Про це заявив новий посланник Тайваню в США Александр Юй, підтримавши експортні обмеження, запроваджені Вашингтоном щодо Китаю.

Попри обмеження, китайські чипмейкери розраховують випустити процесори для смартфонів наступного покоління вже цього року.

Однак Юй висловив сумнів у тому, що це можливо, заявивши, що Китай уже багато років намагається досягти рівня Тайваню у виробництві мікрочипів.

Представник китайського посольства в США назвав заяви Юя зловмисними.

Юй прибув до Вашингтона у грудні, щоб узятися до виконання обов'язків фактичного посла, змінивши на цій посаді Сяо Бі-кім, яку недавно обрали віцепрезидентом Тайваню.

Юй висловив сподівання, що Конгрес схвалить законопроєкт, що пропонує союзникам мільярди доларів для протистояння китайській агресії.

Проте законопроєкт пов'язаний зі складнішими питаннями, такими як охорона кордонів США. Його ухвалення гальмують республіканці, які хочуть посилити обмеження на нелегальну міграцію.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube