ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Жінка прикрасила весь свій будинок у стилі 1940-х років, попри негативні зауваження (ФОТО)

Велика Епоха
Ілюстрація створена The Epoch Times з використанням зображень SWNS

Жінка прикрасила весь свій будинок у стилі 1940-х років всього за 3 800 доларів — і каже, що їй це подобається, незважаючи на те, що деякі люди вважають, що це «огидно».

36-річна Джозефіна Фінч, візажист з Кентербері, графство Кент, Англія, полюбила цю епоху декору ще дитиною, коли дивилася серіал «Родина Ройлів», і черпала натхнення в будинку своєї бабусі, 87-річної Патриції Міншулл.

Пані Фінч витратила два роки на перетворення свого будинку разом зі своїм партнером, 35-річним Кріссі Гаррісоном, столяром і будівельником, який любить їхні оксамитові дивани, квіткові штори й фіранки, а також меблі з червоного дерева.

(SWNS)
(SWNS)
(SWNS)

Пані Фінч знаходить усе, що було у вжитку, у благодійних магазинах, на розпродажах та на Facebook, а також використовує eBay, щоб знайти шпалери з квітами, дрібнички та старі меблі.

Мати трьох дітей підрахувала, що витратила на будинок лише 2500-3800 доларів, і каже, що це її «щасливе місце», попри неоднозначні відгуки людей, які його відвідують.

«Моя бабуся почала його будувати — він досить старомодний», — каже вона. «Для мене ж це ностальгія. Моє щасливе місце».

Я почала дивитися по телевізору «Сімейку Ройлів» і була одержима цим стилем. Він домашній і старомодний. Я люблю стиль 1940-х років. І я створила магію в кожній кімнаті».

Пані Фінч любила будинок своєї бабусі, коли росла, і їй подобався цей стиль декору. Вона вирішила, що хоче, щоб її будинок виглядав як будинок родини Ройлів, і провела наступні 10 років, прикрашаючи свій попередній дім у цьому стилі.

У лютому 2022 року вона переїхала до сусіднього будинку й останні два роки присвятила створенню вінтажного раю для своєї постійної домівки.

«Мені ніколи не подобалося нічого з ІКЕА чи НЕкст», — каже вона. «Я ніколи не купую нічого нового. У всього є своя історія».

(SWNS)
(SWNS)

Пані Фінч знайшла свій тримісний диван 1955 року за 640 доларів на півночі Лондона, а шафу для кімнати свого сина всього за 30 доларів на Facebook Marketplace. Подружжя зробило власну кухню зі шліфованих дощок будівельного риштування — і власноруч вирізало на них серця.

Вона каже, що її партнер теж любить стиль 1940-х років, але її 17-річні дівчата-близнючки та 11-річний син думають інакше.

«Близнючки ненавидять його, — каже вона. Вони кажуть, що це „бабські штучки“. Але вони не хочуть, щоб я щось змінювала — це ж рідний дім».

У пані Фінч є квіткові сходи й штори, взяті зі старого будинку її бабусі. Вона любить знаходити маленькі дрібнички, щоб наповнити будинок, такі як старі 50-пенсові фотографії вікторіанських сімей, бляшанки з-під сигарет і порох з часів війни.

(SWNS)
(SWNS)

«Усе в будинку відповідає тому, що мені подобається», — каже вона. «Ви проводите тут весь свій час. Чому б не зробити дім своїм улюбленим місцем?»

Пані Фінч працює візажистом у будиночку в своєму саду і каже, що її клієнти завжди приємно реагують, коли бачать її помешкання зсередини. «Вони кажуть, що він схожий на Нарнію», — ділиться вона.

Але додає, що отримує змішані відгуки від незнайомців в Інтернеті.

«Я отримую багато неприязні», — каже вона. «Деякі пишуть, що це огидно. Люди питають: „Чому ти прикрасила свій будинок, як 90-річна?“».

«Мені байдуже — мені це подобається. Я б не хотіла, щоб він виглядав як каталог Ікеа».

Співробітники Epoch Times зробили свій внесок у цей репортаж.