• Співачка Йолка: новий сценічний образ

  • Антон Лунін | Велика Епоха
    П'ятниця, 18 березня 2011 року

В кінці 2010 року популярна співачка Йолка порадувала своїх шанувальників новим хітом «Прованс». Ця композиція за стилем відрізняється від попередніх робіт Йолки у стилі Rn'B. Замість звичного ритмічного речитативу, характерного для цього напряму музики, звучить гарна мелодія з рівним ритмом.

Перші альбоми Йолки «Місто обману» (2005р.) і «Тіні» (2006р.) були створені в стилі соул, рок і реггі, успадковані, очевидно, від раннього співробітництва співачки з Bad Balance і Міхеєм. Незважаючи на танцювальні ритми цих пісень, в багатьох з них звучить досить драматична мінорна лірика і мелодії: «три шляхи, куди піти?...», «все, що навколо нас - це вітер, все, що падає вниз-це попіл... », «... я вже так близько, але не можу вибратися з суєти життя наяву... » тощо. В середині 2000-х років Йолка постала перед публікою в підлітковому іміджі - в джинсових бриджах, з короткою стрижкою, кросівках і плюшевими іграшками.

Нові пісні Йолки 2010 року «Мені б у твої сни», «Прованс», «Твої слова» характерні виключно любовній тематитиці. Вони звучать легко і романтично, причому вже в стилі традиційної поп-музики, не маючи ні найменшого натяку на Rn'B, соул, рок і реггі. В останньому відеокліпі «Прованс» Йолка з'являється в елегантному білому платті, туфлях на підборах, з гарною зачіскою.

Що ж залишилося від колишньої Йолки? Залишилося, мабуть, найголовніше для співачки - це відкрита усмішка на сцені, сильний, з великим діапазоном, чистий голос і спів наживо. На концертах Йолці допомагають молоді музиканти - гітарист Володимир, красива бас-гітаристка Катя, а також досвідчений DJ Женя Ленар, що працював з реперами Ніко і Децл, з яким Йолку познайомив Влад Валов.

Приємно бачити, що Йолка не стоїть на місці в своїй творчості. Розвиваючись, вона пробує себе в нових стилях музики, в той же час залишаючи в піснях свій неповторний стиль співу. Побажаємо Йолці надалі хороших нових пісень і ще більше шанувальників її творчості.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...