• Концерти в США: «Я рекомендую всім відвідати Shen Yun Performing Arts» – мер штату Індіана

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 10 березня 2011 року

КОНЦЕРТИ В США, ІНДІАНАПОЛІС, ШТАТ ІНДІАНА. — «Це було щось фантастичне!» – Прокоментував Гарольд Кемпбелл, мер міста Норт-Вернон (North Vernon), штату Індіана. Разом з дружиною, вони подивилися концерт компанії Shen Yun Performing Arts у Меморіальному залі університету ім. Батлера.

Багато глядачів були зворушені театральною виставою «Як Королі спустилися слідом за Творцем на Землю», в якому показувалося, як просвітлені різних рівнів передавали у людський світ свою культуру. І мер Кемпбелл не був винятком. Він сказав: «Ця вистава стала відкриттям для мене. Просто фантастичне шоу! Наступного разу я приведу на концерт Shen Yun своїх онуків і дорослих дітей!»

Кемпбелл сказав, що просто насолоджувався артистизмом, пишністю костюмів ручної роботи і 3D-зображеннями поза сценою. «Я ніколи раніше не бачив нічого подібного. Це щось неземне. Це захоплююче. Я дуже радий, що мав можливість побачити цей концерт у США».

Жвавими зображеннями квітучих пейзажів, ландшафтів або лісів на екрані поза сценою компанії Shen Yun Performing Arts із Нью-Йорка захоплюються глядачі всього світу. Дружина Гарольда Кемпбелла сказала: «Це дуже красиво! Просто дух захоплює! Мені дуже подобається таке поєднання і спосіб, який використовують персонажі, виходячи і йдучи зі сцени. Це так граціозно! .. »

Г-жа Кемпбелл була захоплена майстерністю артистів і насолоджувалася глибокими історіями традиційної китайської культури: «Від них виходить така енергія і сила! Кольори – прекрасні, костюми дуже барвисті! Я думаю, що це те, що моя онука з великим інтересом подивилася б. Цей концерт у США ми дивились уперше, і нам він дуже сподобався».

Ден Террелл, мер Мітчелла сказав: «Так, це шоу – чудове. Я вже третій рік поспіль ходжу на виступи компанії Shen Yun. Їхні концерти в США – це великий шанс для нас – американців дізнатися більше про китайську культуру і історію Китаю».

Г-жа Кемпбелл додала: «Дуже цікаво і пізнавально дізнатися про 5 000-літню китайську традиційну культуру. Сполученим Штатам тільки 200 років, ми ще такі молоді в порівнянні з Китаєм. Я не знаю, чи є у нас хоч щось подібне з їх різноманіттям».

На закінчення інтерв'ю, ділячись враженнями після перегляду концерту в США компанії Shen Yun, Гарольд Кемпбелл сказав: «Я рекомендую всім відвідати Shen Yun, і я радий, що я тут»

Джерело: The Epoch Times

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...