• Концерти за кордоном: Shen Yun (Шень Юнь) - це інший світ!

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 10 березня 2011 року
КОНЦЕРТИ ЗА КОРДОНОМ, АВСТРАЛІЯ, МЕЛЬБУРН. — У минулому балерина, а в теперішній час – інженер, Дженні Остхейзен разом зі своєю матір'ю Анжеліною відвідали виступ міжнародної трупи Shen Yun Performing Arts, яка дала свій останній концерт в історичному театрі Регент м. Мельбурна.

Дженні Остхейзен, відповідаючи на запитання журналіста The Epoch Times про концерти за кордоном, сказала, що спостерігаючи за танцюристами Shen Yun Performing Arts, насолоджувалася кожним їхнім танцем.

Вона згадувала: «Найсмішніший номер, як мені здалося, був з буддистськими ченцями. Вони були дуже забавні, і я від душі сміялася», – розповідала вона про цей концерт. – «Кожен їхній виступ викликав у мене захоплені почуття. Всі номери дуже відрізнялися один від одного, і кожен виступ був по-своєму прекрасен».

«Найбільш зворушливий момент для мене був у номері зі студенткою і її улюбленою вчителькою, яка загинула за те, що написала на дошці три ієрогліфа«Істина»,«Доброта»,«Терпіння». З найдавніших часів ці слова втілювали основні цінності китайської нації, проте в сучасному Китаї вони є підставою для арешту. Дженні мала на увазі танець «Наша Історія» компанії Shen Yun Performing Arts, що представляла концерти за кордоном в Мельбурні.

Її мати Анжеліна погодилася і додала: «Серед багатьох концертів за кордоном, які я бачила, цей був просто чудовим. Мені найбільш сподобався монгольський танець і танець вершників, які весело скакали на фоні блакитного неба і безкрайньому яскраво-зеленому ландшафту поза сценою», – маючи на увазі танець«Пастухи на луках».

Говорячи про танцівниць, мати і дочка захоплювалися. Дженні Остхейзен: «О, вони були просто казкові, витончені і незвичайні. Я кажу це без перебільшення. Хореографія бездоганна. Я відчула, як від їх рухів кистей і рук виходить енергія».

Анжеліна: «Це дуже, дуже вишукано, їх рухи рук ... – Вони були дуже пластичні. Це набагато більше, ніж просто класичний балет. Це інший світ, новий вимір – з витонченістю рухів рук і ходи, якою вони йдуть».

Анжеліна також сказала кілька слів про оркестр Shen Yun – концерті за кордоном: «Це просто казка, що є живий оркестр. До того ж він такий чудовий. Мені сподобалась музика, яку вони грали і як грали. Це було так заворожуюче – просто фантастика».

Детальна інформація про компанію Shen Yun Performing Arts із Нью-Йорку на сайті ShenYunPerformingArts.org

The Epoch Times – почесний спонсор Shen Yun Performing Arts.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...