• Шоколадна кімната в Литві

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Вівторок, 8 березня 2011 року
Шоколадна кімната - такий шедевр з шоколаду можна побачити у Вільнюсі до 8 березня. У столиці Литви його зробили в якості подарунка всім закоханим до 14 лютого в торговельному комплексі «Акрополіс». Все в кімнаті, укупі з  меблями, декораціями, свічками і котом, вироблено з шоколаду.

Інтер'єр кімнати (площею 17 м2), включаючи стіни, підлогу, люстру, свічники й картини, виконаний з чорного, молочного та білого шоколаду. І майстри цим не обмежилися: дзеркало, що висить на стіні, також виконано з шоколаду, так само як і книги, які стоять на шоколадних полицях. У центрі кімнати на шоколадному столі майстерно сервірована романтична вечеря на дві персони, де столові прилади, салат і біфштекс також виконані з шоколаду. Поблизу каміна, в якому лежать дрова, стоїть крісло - все також виготовлено з шоколаду.

На виготовлення шоколадної кімнати знадобилося 300 кг шоколаду і зусилля семи художників. За словами М. Тендзягольскісу, автора творіння шоколадної кімнати, найбільш складним моментом під час створення кімнати було збереження та підтримання необхідної температури шоколаду - такої, щоб він зберігав пластичність, але в той же час не танув.

Як результат - шоколадна кімната в точності виглядає, як традиційна литовська вітальня.

Відвідувачі торгового комплексу можуть милуватися інсталяцією до 8 березня, саме до цього часу шоколадна кімната буде залишатися в недоторканому виді. А 8 березня адміністрація комплексу розколе це шоколадне творіння на безліч шматочків, якими пригостять відвідувачів торгового центру.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...