• Причини зриву гастролей Shen Yun у Гонконзі уряд ретельно приховує

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Четвер, 28 жовтня 2010 року

У ході судового розгляду у справі про зрив гастролей творчого колективу Shen Yun Performing Arts виявилося, що державні органи Гонконгу намагаються приховати інформацію про причини, які стояли за відмовою у видачі віз учасникам трупи. Аналітики вважають, що за цим стоїть режим КНР, який намагається перешкоджати виступам трупи у всіх країнах.

Усесвітньо відома американська трупа Shen Yun Performing Arts у січні цього року повинна була провести сім виступів у Гонконгу. Проте напередодні приїзду міграційна служба Гонконгу відмовила у видачі віз шістьом учасникам трупи, без яких проводити вистави стало б неможливим. Таким чином, тур був зірваний незважаючи на те, що всі квитки були розпродані.

Один з організаторів гастролей гонконзьке відділення міжнародного видання The Epoch Times, у квітні подав судовий позов до Верховного суду Гонконгу про оскарження рішення міграційної служби, яке позивач вважає незаконним.

Кілька днів тому пройшло перше попереднє слухання за цим позовом. Позивач заявляє, що міграційна служба вилучила зі справи частини з документів, пов'язаних із відмовою у видачі віз і вимагає отримати доступ до всіх частин документів.

«Раніше суддя розкритикував міграційну службу за нещирість перед судом, тому в нас є причина вважати, що у вилучених частинах документів міститься прихована інформація, і ми хочемо, щоб міграційна служба відкрито роз'яснила факти, що стосуються справи», - розповів в інтерв'ю телеканалу NTD TV директор гонконзького відділення The Epoch Times Цзянь Хунчжан.

У свою чергу представник міграційної служби заявив, що вилучені частини документів до справи не відносяться. Однак після ознайомлення з документами суддя сказав, що позивачу має бути дозволено побачити їх повну версію.

Після цього міграційна служба попросила не пред'являти документи, посилаючись на причини, пов'язані із захистом суспільних інтересів.

Рішення з цього питання має бути прийнято суддею сьогодні 28 жовтня, а розгляд справи по даному позову почнеться в січні наступного року.Аналітики вважають, що і сама відмова у видачі віз і інцидент з вилученням документів має прямий зв'язок з тиском на владу Гонконгу з боку правлячого режиму компартії. Влада Китаю неодноразово робить спроби зривів виступів трупи Shen Yun в усіх країнах, куди вона приїжджає з гастролями.

Раніше стало відомо, що співробітники органів безпеки КНР приходили додому до родичів деяких артистів трупи, що проживають в Китаї, і за допомогою залякувань вимагали, щоб ті вмовили артистів не їхати у Гонконг для гастролей.

Через тиск китайського уряду, виступи трупи були зірвані і в Україні у квітні 2009 року та в травні 2010 р.

Shen Yun відтворює красу і чарівність стародавніх китайських танців і музики, розкриваючи перед глядачами найкраще з традиційної китайської культури, яка була втрачена за період комуністичного правління в Китаї. За допомогою витончених па танцюристи виразно інтерпретують стародавні легенди і події, з нової точки зору роз'яснюючи блискучу історію великої китайської нації.

Саме тому, що трактування деяких історичних сюжетів у номерах Shen Yun відрізняється від трактування китайської компартії, а також тому, що деякі номери розповідають про переслідування режимом послідовників духовної практики Фалуньгун, китайська влада постійно намагається перешкодити проведенню цього шоу.

The Epoch Times є почесним інформаційним спонсором світових турне творчого колективу Shen Yun.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...