• У Швейцарії проходить міжнародна художня виставка «Істина Доброта Терпіння»

  • Середа, 1 вересня 2010 року
У швейцарському місті Романсхорн з 25 по 31 серпня, в майстерні художників міста, проходить чергова міжнародна художня виставка «Істина-Доброта-Терпіння».

Виставка присвячена духовному вдосконаленню людини за школою Фалуньгун, а також розповідає про переслідування цієї духовної практики комуністичною партією Китаю.

На виставці представлено 20 картин - це репродукції картин художників з США, Канади, Австралії та Азії. Автори всіх картин удосконалюються за Фалуньгун, дотримуючись принципу «Істина-Доброта-Терпіння». У своїх роботах вони відображають непохитність духу практикуючих Фалуньгун, які проходять через жорстокі тортури, що застосовуються до них комуністичною партією Китаю, щоб практикуючі відмовилися від свого духовного шляху. У той же час, сюжети картин показують красу та чистоту душі цих людей, стійкість і відданість найважливішому та найціннішому в їх житті - Істині, Доброті, Терпінню.

Відвідувачі залишали у книзі відгуків багато добрих, вдячних слів і ділилися своїми враженнями з організаторами виставки. Побачивши на власні очі на картинах реальних людей і реальні події, які відбуваються зараз в Китаї, люди до глибини душі були вражені жорстокістю репресій до послідовників Фалуньгун. І в той же час, непохитність духу, терпіння та доброта цих людей викликають у них захоплення.

Одна швейцарська сімейна пара, прощаючись, сказала такі слова: «Відвідування виставки «Істина-Доброта-Терпіння» і зустріч з послідовниками Фалуньгун є найважливішою подією в нашому житті».Катерина Кравцова. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...