• Скрипаль вважає ерху виразним і фантастичним інструментом

  • Неділя, 2 серпня 2009 року

Під час другого виступу в концертному залі Белграндо в Буенос-Айресі програма Shen Yun привела у захват глядачів, які супроводжували номери тривалими оплесками, не чекаючи кінця номера.

Згідно з програмою концерту, місія художнього колективу Shen Yun - нести в своїх виступах «досконалу красу і доброту». Доброта розкривається через оповідання історій - це сцени, що розповідають про мужність перед лицем зла в сучасному світі, це розповіді про чарівний дар для людства.

Краса передається за допомогою китайського класичного танцю і музики, оперним співом і грою західного оркестру, збагаченого китайськими традиційними інструментами.

Після закінчення концерту завіса піднімалася тричі з виходом артистів на біс. Пан Табуш, штатний скрипаль з Театра Колумбус (Teatro Colon) в Буенос-Айресі, з великою радістю поділився своїми думками про вечірню виставу.

«Танцюристи рухалися так, немов вони складають одне ціле. Координація рухів просто неймовірна - це щось надприроднє, я не уявляю, як їм вдається досягти такого єднання. Це незбагненно», - сказав він.

Подорожуючи по всьому світу, в тому числі і  Китаєм, за словами пана Табуша, він ніколи раніше не бачив нічого, здатного порівнятися з виступом Shen Yun.

«Людина відчуває себе так, як ніби її перенесли до Китаю зі всіма його різновидними регіонами і відповідною культурою, і якби не було цього концерту, я ніколи не зміг би цього побачити. Що стосується танцюристів, вони були неповторні - кожен ніс у собі величезну енергію і життєву силу», - сказав він.

На його думку, традиційний китайський двострунний інструмент ерху - «виразний і просто фантастичний». Він пояснив, що, не дивлячись на те, що інструмент має всього дві струни, за його допомогою можливо досягти приголомшливої експресивності. Він був зворушений чистотою звучання інструменту, який зберіг свою самобутність.

Пан Табуш був захоплений так само і фоном, сказав, що «взаємодія фону з номерами - це щось чарівне. Не уявляю, як вони цього досягли».

Приголомшливі тривимірні зображення на екрані фону - божественні замки, ландшафт Монголії і квітучі сади, виготовлені за спеціальним замовленням для точної відповідності костюмам конкретного танцю, сюжетної лінії, освітленню і навіть хореографії. В особливі моменти можна побачити, як божественне створіння летить з глибини сцени і тоді живі виконавці неначе спускаються з небес на сцену.

Велика Епоха є почесним спонсором світового турне - 2009 Shen Yun.

Версія аглійською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...