• Боже, який спектакль!

  • Неділя, 15 березня 2009 року

Париж, місто художників, поетів і закоханих. Місто незрівнянного Лувру і знаменитої Ейфелевої вежі. Вельми досвідчена і знаюча на мистецтві французька публіка висловила захоплення спектаклем Divine Performing Arts: «Боже мій, це прекрасно!»

 

Разом із відомими письменниками, такими як Роберт Дюма або Поля-Лу Суліцер, у Палаці конгресів у Парижі зібралися співаки, танцюристи й артисти, аби не пропустити унікальний показ китайської культури.

 

Не пропустили можливість подивитися Divine Performing Arts і знаменитості зі світу економіки, наприклад пан Чхор, який має особливий зв'язок із китайською традицією. Він директор японського технологічного підприємства в Парижі. Родом із Камбоджі. Він знайшов у спектаклі своє коріння.

 

Обидві культури дуже схожі, вважає пан Чхор. Показане має глибокий зв'язок із його рідною культурою. «Те, що я побачив сьогодні ввечері, дуже нагадує життя в Камбоджі. Буддизм для нас також має велике значення».

 

Спектакль був грандіозний — історія Китаю розгорнулася перед очима. «Ми взагалі не звиклися бачити таку красу, яка сягає глибин серця. Можна було побачити віддзеркалення сотень років цивілізації», — сказав директор.

 

Йому також сподобалося духовне послання Divine Performing Arts. «Дух Будди і спосіб життя людей там... Тут, в Європі, ми керуємося резоном (розумом), але азіати живуть глибоким життям, своїм серцем».

Флоріан Годовіц. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...