• DPA викликає у китайців гордість за свою націю і культуру

  • Четвер, 26 лютого 2009 року
Виступивши востаннє 8 лютого 2009 р. на сцені Universal Art Center в  Сеулі, компанія Divine Performing Arts (DPA) закінчила своє турне в Кореї. Одинадцять присвячених китайському Новому рокові шоу Spectacular отримали  високу оцінку глядачів.

Пані Лю родом із Китаю. Вона живе в Кореї вже два роки. Цього року вона  вперше побачила виступ DPA. Ось як вона висловила свої враження від  перегляду концерту: «Я відчула, наскільки велика китайська традиційна  культура. Я дуже пишаюся, що я китаянка, і відчуваю велику гордість за  всіх китайців!»

Велике враження на неї справила хореографічна композиція «Незважаючи на  переслідування, ми все одно твердо йдемо шляхом Бога». «У цій виставі я  побачила щасливу сім'ю, розлучену китайською компартією лише через те, що  вони вірили в істину, доброту, терпіння (основний принцип вчення духовної  практики Фалуньгун — прим. пер.). Це було так сумно, що я не могла не  розплакатися», — сказала вона.

Тенор Гуань Гуймінь був відомим співаком ще в Китаї, китайські ЗМІ  називали його «китайським королем пісень». Пан Сюй, що приїхав із Китаю,  раніше був шанувальником  Гуань Гуйміня. Особливо він був зворушений  піснею у виконанні Гуаня під назвою «Я не хочу жалкувати по тобі». Пан Сюй  емоційно сказав: «Я хвилююся за тих, хто не знає правду [про  переслідування в Китаї], особливо за моїх родичів і друзів».

Протягом двох років Сюй працював у Тибеті, тому відчув сильні переживання,  коли побачив номер «Пісня снігових гір», в якому молоді люди в  національному тибетському одязі з довгими рукавами енергійними  танцювальними па виражали пошану Богам і щиру радість. «Приголомшливий  танець, такий енергійний», — сказав пан Сюй.

The Epoch Times є почесним спонсором Divine Performing Arts.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...