ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

«Світи богів», які відображає вистава Divine Performing Arts

Велика Епоха
Колектив Divine Performing Arts на сцені. Фото: The Epoch Times
Колектив Divine Performing Arts на сцені. Фото: The Epoch Times
Віце-спікер Генеральної асамблеї Нью-Джерсі Упендра Чівукула був одним із почесних гостей, що відвідали шоу Chinese New Year Splendor 2009, яке відбулося в Центрі мистецтв Ньюарк у Нью-Джерсі.

Під час перерви пан Чівукула описав свої почуття, які у нього виникли під час перегляду першого номеру: «Кольори, пейзаж, хореографія та фотографія (трьохмірні зображення на задньому плані сцени) просто приголомшливі!»

«Культура [китайська] дуже багата, і не тільки ми, але й увесь світ може багато чому повчитися в неї. Будда символізує мир і каже про те, що життя вічне і є подарунком від Бога, і тому ми повинні бережливо ставитися до нього, намагатися мирно співіснувати і підтримувати один одного», — сказав він.

Велике враження на пана Чівукулу справили вокалісти: «Виконання сопрано та тенора були просто фантастичними».

Солісти мають великий досвід виступів та навчання в найбільш видатних музикальних консерваторіях Китаю. Пані Ван, що є учасником трупи Divine Performing Arts [в перекладі «Божественне мистецтво»], сказала, що натхнення для деяких її пісень приходить із її духовної віри. Вона підкреслила, що практика духовного та фізичного самовдосконалювання Фалунь Дафа відкрила її серце та дала їй можливість зрозуміти справжній зміст життя та природу Всесвіту. Пані Ван відзначила в інтерв’ю, що «музика — це не просто сполучення нот, а світи, яких вона може торкатися, відчувати і в яких вона може жити». Кола вона співає, то відчуває, що «вона несе глядачам ці світи, відомі тільки божественним істотам, захоплюючі світи, що мають надзвичайну красу».

Пан Чівукула також багато пізнав із танцю «Легенда про пензлик для письма». Цей номер розповідає, як у давнину у Китаї глибоко в горах група високоосвічених людей, переживаючи великі труднощі та страждання, увіковічнювали всі свої знання на бамбукових згортках. Стародавні китайці вважали, що людство було створене богами, а також, що інструменти та інші винаходи були передані божественними істотами в певний час історії. В цій зворушливій танцювальній драмі даос [свята людина, зазвичай із бородою, у рясі] спускається з небес, щоб передати їм пензлик. «Я вважаю, що це було передано феноменально, дуже цікаво, я багато дізнався з цього номеру.

Перед тим, як піти, пан Чівукула сказав: «Мені сподобалася вистава, і я хотів би знову подивитися її в наступному році!»