• Концерт Divine Performing Arts продовжує підкорювати глядачів

  • Четвер, 22 січня 2009 року
Ми продовжуємо висвітлювати всесвітнє турне трупи Divine Performing Arts, що в перекладі означає Мистецтво передане Богами. Багато хто з артистів та професійних танцюристів прийшли подивитися виставу трупи у Філадельфії. Танцювальний терапевт із задоволенням розповіла нам про своє враження від концерту.

«Концерт чудовий. Захоплює дух. Найперша сцена - усі просто ахнули, вона дійсно захоплює дух, коли бачиш усі ці прекрасні кольори», - із захватом розповідає танцювальний терапевт Ліза Моніка Дженкінс.

«Коли я побачила виконавця, який гине і як його сім`я по-справжньому шанує і пишається цим... Це було дуже зворушливо і хвилююче. Я майже плакала, ледь стрималась», - розповідає танцювальний терапевт в інтерв'ю телебаченню NTD.

«Коли люди рухаються - це дуже духовний процес, унікальний процес... Найпрекрасніше у танці - це те, що він без слів, але може дати ті ж відчуття, що й вимовлені слова», - ділиться враженням Ліза Моніка Дженкінс. Нагадаємо, що надалі турне пройде 4-ма континентами. Після того, як трупа відвідає 70 міст - у квітні шоу приїде до Канади. В турне 2008-2009 р.р. у трупи Divine Performing Arts повністю новий репертуар.
Підписатися:

Коментарі