• Подивіться шоу «один, два або кілька разів», - говорить член федерального шведського парламенту

  • Середа, 23 квітня 2008 року
Лінчепінг, Швеція. Багато політиків місцевого і національного масштабу приїхали 27 березня в концертний центр Лінчепінга на єдиний концерт трупи Шень Юнь - «Божественне мистецтво», в рамках її світового турне.

Серед них був і член шведського федерального парламенту Гуннар Аксен, який очолює організацію тайванської співдружності у шведському парламенті. Він розповів, що побував у китайській республіці кілька разів і йому до душі традиційна китайська культура.

«На мій погляд шоу просто дивовижне, дійсно фантастичне, і я дуже вдячний за таку можливість. Це шоу - чисте золото, вельми надихає», - говорить пан Аксен.

«Шоу дуже виразне і разом з тим, таке гармонійне», - продовжив він. За його словами шоу демонструє «основні аспекти з позиції філософії, духовності та релігії... таким висококультурним способом, це дуже, дуже надихає». Йому сподобалися всі номери концерту.

Аксен стурбований тими зусиллями, які прикладає китайське посольство для зриву виступів трупи Шень Юнь у Швеції: «Мене дійсно засмучує, що [китайське посольство] намагається зірвати концерти. Це абсолютно неприйнятно, ми знаходимося в демократичній країні й поважаємо права людини, а також право кожного на самовираження».

- Пане Аксене, кому б ви рекомендували подивитися Китайську феєрію?

- Я б порадив кожному подивитися концерт один, два або кілька разів. Я знаю, що 3 квітня шоу пройде у Стокгольмі, і сподіваюся, що кожен, у кого є можливість, піде й насолодиться виступом. Я вже з нетерпінням чекаю, коли Феєрія знову відвідає Швецію.

Велика Епоха є почесним спонсором концертів трупи Божественне мистецтво.

Лісинь Ян. Велика Епоха
Підписатися:

Коментарі