• Швейцарському банкірові найбільше сподобалися номери про Фалуньгун

  • Четвер, 3 квітня 2008 року
У минулий понеділок перший показ Китайській феєрії творчого колективу «Шень Юнь» («Божественне Мистецтво») в Женеві привернув увагу людей всіх шарів суспільства. Серед тих, хто був глибоко вражений класичними китайським танцем і музикою, були і віце-президент банку зі своєю дружиною, швейцарський режисер і посол Парагваю в Швейцарії.

Пан Жак Роша, віце-президент Швейцарського банку, в своєму інтерв'ю «Великій Епосі» сказав наступне: «Найільше мені сподобалися 2 номери про Фалуньгун («Квітка лотоса, що розпустилася» і «Сила усвідомлення»). Вони дозволили мені зрозуміти, що насправді відбувається в Китаї. Так не повинно бути. Я особисто розумію страждання послідовників Фалуньгун в Китаї. Я думаю, саме час для китайського диктатора змінити ситуацію. Це неправильно - переслідувати практикуючих Фалуньгун, які слідують принципам Істина Доброта Терпіння - цього не повинно бути!»

Пан Роша також додав: «Я дійсно насолоджувався видовищем. Його барвистість і кожен номер були так чудово підготовлені. Мені сподобалася кожна постановка».

Ж.Р. Патудем, швейцарський творець фільмів відзначив: «Номери чудові. Оформлення сцени прекрасне. Мені дійсно сподобалася сила, яку проявили танцюристи». Він захоплювався танцівницями за їхню «граціозність і витонченість».

«Для кожного з нас дуже важливо розуміти культуру і музику різних країн, оскільки це зв'язує нас разом», - підкреслив він. Зокрема панові Патудему сподобалася акторська гра маленької дівчинки в номері «Сила усвідомлення»: «Вона торкнулася сердець глядачів, і це дозволило їй донести до нас своє послання».

Посол Парагваю також залишився задоволений концертом: «Це було чудово. Це найкраще віддзеркалення китайської культури, музики, танцю. Це було «свято для очей». Він високо оцінив пісні, що прозвучали в шоу, сказавши, що музика і сценографія поєднувалися чудовим чином.

Детальніша інформація про майбутні концерти групи «Шень Юнь» («Божественне мистецтво») на сайті: shenyun.eu.

Версія англійською


Підписатися:

Коментарі